107,6 FM

13.12.20| Czas na odpoczynek

Bo wszystko ma swój właściwy czas: odpoczynek, zakupy, dieta i pomysł na pomaganie innym. O tym w audycji Wspieramy mamy.

13.12.20| Czas na odpoczynek   Roman Koszowski /Foto Gość Roman Koszowski /Foto Gość

To wyrzeczenie adwentowe będzie miało nieco inny charakter, bo będzie nie tylko czymś,  czego sobie odmówimy, ale dodatkowo pomoże naszemu zdrowiu. Gdyby tak popatrzeć na dietę warzywno - owocową, to okazać by się mogło, że łatwiej nam będzie zmotywować się do takiego działania. Więcej Krystyna Dajka dietetyk.

13.12.20| Czas na odpoczynek   Krzysztof Błażyca /Foto Gość Krzysztof Błażyca /Foto Gość

Ile snu potrzebuje dziecko, by czuło, że wypoczęło. Czy wysiłek sportowy powoduje, że powinniśmy wypocząć jeszcze więcej. O tym Janusz Piekarski z Warsztatów sportowych Stella.

13.12.20| Czas na odpoczynek   Fot. Jakub Szymczuk

Taka sytuacja: sklep długa kolejka i młody człowiek, który się "zacina", dużą trudność sprawia mu wymówienie kolejnych słów. Ktoś życzliwie próbuje uspokoić mówią głośno: proszę nie spiesz się, mów spokojnie, mamy czas. Te słowa to dramat dla "zacinającego się". Dlaczego? O tym ekspert Dawid Tomaszewski ze Szkoły Nowej Mowy.

13.12.20| Czas na odpoczynek   Karolina, gdy jeszcze była zdrowa

Karolina jeszcze jakiś czas temu była zdrowa. Dziś wiele rzeczy nie pamięta, gorzej się porusza, trudno jej się mówi. Można jej pomóc, jak? O tym w audycji.

https://pomagam.pl/karolain tutaj można wesprzeć Karolinę.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wspieramy mamy - magazyn rodzinny

Wspieramy mamy - magazyn rodzinny   Katarzyna Widera-Podsiadło

"Wspieramy mamy" w sytuacjach kulinarnych, wychowawczych, dnia codziennego. Słowem wszystko co może pomóc rodzicom w funkcjonowaniu rodziny. W każdą niedzielę Katarzyna Podsiadło i jej goście poradzą Państwu, jak być super rodzicem.

 

Programy