107,6 FM

10.01.2021 | Fundacja Kagadi Home pomaga małym Ugandyjczykom

Początek roku to dobry czas, aby kupić nowy kalendarz. U nas w konkursie można było wygrać kalendarz "Aniołów Misji". Nauczycielka i założycielka Fundacji Kagadi Home, Małgorzata Szolc, zabiera nas do Ugandy i opowiada o swoim wielkim pragnieniu pomagania tym najmniejszym i najbiedniejszym.

Między Polakami i Ugadyjczykami nawiązała się więź przyjaźni   Między Polakami i Ugadyjczykami nawiązała się więź przyjaźni
Panorama Hongkongu   Panorama Hongkongu
Urszula Rogólska /Foto Gość

Redaktorka portalu misyjne.pl Zofia Kędziora zabiera nas dzisiaj do Hongkongu. Dowiadujemy się o sytuacji chrześcijan w tym kraju i niepewności co do nominacji przyszłego biskupa.

Kalendarze misyjne "Aniołowie Misji" są już dostępne!   Kalendarze misyjne "Aniołowie Misji" są już dostępne!

Ks. Grzegorz Wita, dyrektor Papieskich Dzieł Misyjnych archidiecezji katowickiej prezentuje nowe kalendarze "Aniołów Misji" i opowiada o programach misyjnych na rok 2021.

 

Małgorzata i Pius z Fundacji Kagadi Home współpracują od 2 lat   Małgorzata i Pius z Fundacji Kagadi Home współpracują od 2 lat

Małgorzata Szolc, nauczycielka z Łazisk Górnych, ale i założycielka Fundacji Kagadi Home opowiada o swoim pragnieniu pomagania najmłodszym mieszkańcom Ugandy. Opowiada o ludziach, którzy tworzą Fundację, ale i o planach na najbliższy czas.

Mieszkańcy Kagadi w Ugandzie   Mieszkańcy Kagadi w Ugandzie

Co już udało się zrobić w  ramach pomocy młodym Ugandyjczykom? Małgorzata Szolc opowiada o akcji "Święta w Kagadi".

Do małych Ugandyjczyków przyszedł św. Mikołaj (Pius z Glam Charity Foundation)   Do małych Ugandyjczyków przyszedł św. Mikołaj (Pius z Glam Charity Foundation)

Więcej informacji o działalności Fundacji Kagadi Home można znaleźć tutaj: https://kagadihome.eu/

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..