107,6 FM

17.01.20| Dziewczyna sukcesu

Dominika ma zespół Downa. Jej mama włożyła mnóstwo wysiłku w to by ją uaktywnić, wykształcić i uspołecznić. O tym, jak wsparcie mamy pomogło córce w audycji Wspieramy mamy.

 

17.01.20| Dziewczyna sukcesu   FOTO:HENRYK PRZONDZIONO/GOSC NIEDZIELNY

Zaczynamy jednak od spotkania z Piotrem Szczepaniakiem z Centrum Sportu ASY. Dziś o problemach dzieci z kręgosłupem, to m.in. następstwo wielogodzinnego siedzenia przed komputerem.

17.01.20| Dziewczyna sukcesu   KATOWICE 22 10 2015 N/Z DAWID TOMASZEWSKI Z CENTRUM TERAPII JAKANIA W MIKOLOWIE FOTO: HENRYK PRZONDZIONO / FOTO GOSC HENRYK PRZONDZIONO

Są rodzice, którzy zamiatają pod dywan problemy związane z dzieckiem. Udają, że trudności, z którymi zmaga się dziecko nie istnieją, bądź też wynikają np. z lenistwa dziecka. Co zrobić w takiej sytuacji o tym Dawid Tomaszewski ze Szkoły Nowej Mowy.

 

17.01.20| Dziewczyna sukcesu  

Czas na historię Dominiki Kasińskiej i jej mamy. Obie zdeterminowane w tym, by Dominika jak najbardziej w życiu się usamodzielniła przeszły wiele, ale też wiele pracy z siebie dały. Dziś Dominika świętuje. Kolejne nagrody, programy tv, wywiady, spotkania. Zresztą posłuchajcie:

Część 2

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..