107,6 FM

Konkurs z Biegiem Frassatiego - rozwiązanie!

Już w sobotę zawodnicy staną na starcie III Górskiego Biegu Frassatiego. Prezentujemy wyniki naszego konkursu!

Kilka dni temu poprosiliśmy Was o pomoc w wymyśleniu haseł, które będą motywowały zawodników podczas 22-kilometrowego biegu. Z nadesłanych haseł wyłoniliśmy trzy zwycięskie:

Aleksandra Jurga   Aleksandra Jurga
Leszek Papiernik   Leszek Papiernik
Justyna Smolnik   Justyna Smolnik

 

Z takim dopingiem nasi zawodnicy na pewno osiągną cel! Autorzy nagrodzonych haseł otrzymają nagrody: zestawy górskich gadżetów Biegu Frassatiego, w których znajdą się czapka sportowa, opaska, ciepła chusta wielofunkcyjna i koszulka oddychająca. 

"Górski Bieg Frassatiego" to impreza organizowana przez Gościa Niedzielnego i Radio eM, która od kilku lat gromadzi biegaczy nie tylko z Polski nad brzegiem jeziora Międzybrodzkiego w Beskidach. Tym razem biegaczki i biegacze spotkają się na trasie w Beskidzie Małym 19 czerwca

Każdego roku na starcie staje też wielu księży i zakonników, którzy od 2020 r. rywalizują też w dodatkowej kategorii Mistrzostw Polski Duchowieństwa w Biegach Górskich.

Trasa biegu jest poprowadzona szlakami turystycznymi wokół Międzybrodzia Bialskiego, a start i meta zlokalizowane nad samym brzegiem jeziora Międzybrodzkiego - jednego z najpiękniejszych akwenów w Polsce. Zawodnicy mają do pokonania 21,8 km i 1120 m. sumy przewyższeń. 

Więcej o biegu przeczytasz na stronie biegfrassatiego.gosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama