107,6 FM

Tychy. W niedzielę poświęcenie pojazdów. Będą utrudnienia w ruchu

Poświęcenie pojazdów z okazji dnia świętego Krzysztofa - patrona kierowców - to już w Tychach tradycja. W najbliższą niedzielę ( 25 lipca) uroczystości w parafii pw. św. Krzysztofa rozpoczną się mszą św. o godz. 11:30, po niej nastąpi poświęcenie pojazdów.

Msza św. rozpocznie się  o godz. 11:30; po niej nastąpi poświęcenie pojazdów. Co roku do uroczystość w Tychach gromadzi kierowców niemal z całego regionu - m.in. z Katowic, Mikołowa, Piekar Śląskich, Pszczyny, Gliwic czy Zabrza.

- Wiąże się to ze zmianami w ruchu -  czym informuje radio eM Agnieszka Kijas, rzecznik prasowa Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Tychach:

Kierowcy muszą się liczyć z zamknięciem ul. Wyszyńskiego, od al. Niepodległości do ul. Edukacji oraz  do al. Jana Pawła. Ruch może zostać zamknięty także na ul.  Edukacji, od ul. Filaretów do Elfów:

Ruch dla autobusów zostanie zamknięty od godz. 12.30 do 13.30. Kierowcy, którzy chcą wziąć udział w uroczystościach i poświęcić swoje samochody powinni umieścić za przednią szybą lub wycieraczką białą kartkę formatu A4.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama