107,6 FM

11.08.2021 | Nasze drogi w Panu

Jak na co dzień odnajdywać swoje powołanie? Jak żyć wg słów modlitwy "bądź wola Twoja, jako w niebie, tak i na ziemi", jak cieszyć się działaniem Ducha Świętego w naszym życiu?

 

Dorota planuje otworzyć Dom Miłosierdzia w Lipinach, by pomagać potrzebującym, Krzysztof jest liderem wspólnoty Koinonia w Krakowie i szuka światła, jak dziś ewangelizować, Mateusz usłyszał wezwanie, by wstąpić do seminarium duchownego dla mężczyzn 35+. W Lanckoronie w domu stowarzyszenia En Christo opowiedzieli mi jak słuchają Boga i jak rozpoznają Jego prowadzenie

- W Lanckoronie  słucham tego, co mówi Duch do Kościoła - mówi Krzysztof Sadło.

-Jedność rodzi się ze spotkania. Największy m probelmem jest strach przed innością...- mówi Mateusz.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

O audycji

Poniedziałek-Piątek, 21.00 - Boski wieczór

Poniedziałek-Piątek, 21.00 - Boski wieczór  

Lato to dla wielu czas nie tylko odpoczynku, ale i duchowych poszukiwań. W wakacyjne wieczory będziemy więc rozmawiać o Kościele, o jakim marzą kobiety, z psychologami i terapeutami poznamy mocne i słabe strony naszej ludzkiej natury, odwiedzą nas goście, którzy podzielą się swoim doświadczeniem Boga w czasie wakacyjnych spotkań i rekolekcji, będą też rozmowy o szczęściu. Na „Boski wieczór” w poniedziałki, wtorki, środy i piątki o godz. 21.00 zapraszają na zmianę Aneta Kuberska-Bębas i Dominika Szczawińska.