107,6 FM

Katolicki speed dating, warsztaty o podejmowaniu decyzji i Młodzieżowa Szkoła Animatora

Propozycje diecezjalnego duszpasterstwa młodzieży Pełni Życia na najbliższe tygodnie.

Wśród nadchodzących wydarzeń przygotowanych przez DDM Gliwice Pełni Życia są też warsztaty o podejmowaniu decyzji "Zdecyduj się", które poprowadzi jezuita o. Krzysztof Dzieńkowski SJ - współtwórca Szkoły Kontaktu z Bogiem i rekolekcji prowadzonych w Falenicy, znany na Instagramie jako @krzychu_jezuita.

Skąd taki temat? "Kultura »nie decyzji«, w której żyjemy, sprawia, że wielu młodych pytanych o swoją przyszłość odpowiada »nie wiem«. Jedni boją się, straty związanej z podejmowaniem nowych wyzwań, inni nie czują się wystarczająco dobrzy, by wziąć na siebie odpowiedzialność na całe życie. Także dorośli nie potrafią wybrać jednej zgodnej drogi w jedności z naszymi potrzebami czy pragnieniami" - piszą organizatorzy.

Warsztaty odbędą się 2 października od 9.00 do 17.00 w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II w Gliwicach i są skierowane są dla osób w wieku od 16. do 45. roku życia. Rejestracja prowadzone są poprzez formularz online lub na miejscu w dniu wydarzenia, jednak należy pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona. Szczegóły i zapisy TUTAJ.


Młodzieżowa Szkoła Animatora - czytaj na kolejnej stronie >>>

« 1 2 3 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama