107,6 FM

Co w numerze? #38

W najnowszym wydaniu piszemy m.in. o planach duszpasterstwa młodzieży na najbliższe tygodnie i miesiące oraz podsumowujemy wakacje Pełnych Życia.

Z rozmowy z ks. Marcinem Pasiem, diecezjalnym duszpasterzem młodzieży, dowiadujemy się m.in. o nawróceniach wśród młodych, jakie dokonały się w ostatnie, dość obfitujące w wydarzenia wakacje, poznajemy nadchodzące propozycje duszpasterstwa Pełni Życia oraz misję Domu dla Młodych w Gliwicach, na który ruszyła już zbiórka. Są też wspomnienia i świadectwa samych młodych.

Podążając śladami Edyty Stein w naszej diecezji, zaglądamy do kościoła Podwyższenia Krzyża Świętego w Lublińcu, gdzie znajdują się różne znaki jej czci. Z cyklu o sztuce sakralnej szukamy wizerunków św. Michała Archanioła w Bytomiu, Gliwicach i Koszęcinie.

Oprócz tego publikujemy relacje z najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia, m.in. diecezjalnych dożynek w Rudach, nocnej pielgrzymki młodzieży czy jubileuszy małżeńskich w gliwickiej katedrze.

O czym jeszcze w najnowszym numerze?

Nowy numer "Gościa Niedzielnego" na 26 września jest już w sprzedaży w parafiach, punktach stacjonarnych oraz w e-wydaniu (przed zakupem wybierz dodatek gliwicki w górnym lewym rogu strony).

W najnowszym "Gościu Niedzielnym" nr 38/2021
Gość Niedzielny
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama