107,6 FM

Co w numerze? #4

W najnowszym "Gościu Gliwickim" m.in. o całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu, nowym elemencie zabytkowego pomnika i różnych stylach naszych kościołów.

W najnowszym wydaniu zapraszamy do Strzybnicy, gdzie od niedawna wróciła całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Żeby Jezus nigdy nie był w kościele sam, ok. 150 osób zmienia się nawet przez 10 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu, czuwając na modlitwie.

Odwiedziliśmy też rynek w Lublińcu, żeby przyjrzeć się historii pomnika św. Jana Nepomucena, który właśnie po latach odzyskał nad głową charakterystyczny wieniec z pięcioma gwiazdami.

Ponadto przyglądamy się różnym stylom architektury świątyń w diecezji, w których zapisany jest stan duszy wznoszących je społeczności.

Oprócz tego w numerze m.in. relacje z diecezjalnych obchodów Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan, kolejnej rocznicy Tragedii Górnośląskiej i biegu trasą Marszu Śmierci.

Nowy numer "Gościa Niedzielnego" na 30 stycznia jest już w sprzedaży w parafiach, punktach stacjonarnych oraz w e-wydaniu (przed zakupem wybierz dodatek gliwicki w górnym lewym rogu strony).

W najnowszym "Gościu Niedzielnym" nr 4/2022
Gość Niedzielny
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama