107,6 FM

Katowice. Trzyletni chłopiec, który wypadł z 3. piętra bloku w Jastrzębiu, został wybudzony ze śpiączki

Trzyletni chłopiec, który w miniony piątek wypadł z okna na trzecim piętrze bloku w Jastrzębiu-Zdroju, został wybudzony ze śpiączki farmakologicznej. Informacje przekazało Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach.

3-letni chłopiec, który wypadł z 3.pietra bloku przy ul. Pszczyńskiej w Jastrzębiu-Zdroju z poważnymi obrażeniami głowy, w ciężkim stanie trafił do szpitala w Katowicach. Śmigłowce został przetransportowany do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka. W poniedziałek rozpoczęła się procedura wybudzania go ze śpiączki farmakologicznej.

Informacje stanie jego zdrowia przekazał  rzecznik Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach - Wojciech Gumułka:

Do wypadku doszło w piątek późnym popołudniem. 50-letni ojciec chłopca i jego 45-letnia partnerka w chwili wypadku byli nietrzeźwi. Prokuratura postawiła im zarzuty narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Oboje zostali objęci policyjnym dozorem. Może grozić im do trzech lat więzienia.
 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama