107,6 FM

Chorzów. W sobotę na Stadionie Śląskim lekkoatletyczne emocje. Rusza Diamentowa Liga

Wielkie święto lekkoatletyczne już jutro [6.08] na Stadionie Śląskim. Na kibiców królowej sportu czeka Memoriał Kamili Skolimowskiej połączony w tym roku z Mityngiem Diamentowej Ligi. W rywalizacji wezmą udział światowe gwiazdy.

Walka o medale, próby bicia rekordów świata oraz wielkie sportowe emocje. To wszystko czeka jutro na kibiców na Stadionie Śląskim przy okazji Memoriału Kamili Skolimowskiej. W tym roku to lekkoatletyczne święto połączone jest po raz pierwszy w Polsce z Mityngiem Diamentowej Ligi.

Mówi najlepszy polski tyczkarz, Piotr Lisek:

To pierwsze tej rangi wydarzenie w Polsce, które zgromadzi w Chorzowie największe gwiazdy z całego świata. Nie zabraknie też Polskich sportowców, a wśród nich będzie Justyna Święty-Ersetic:

Chorzów.  W sobotę na Stadionie Śląskim lekkoatletyczne emocje. Rusza Diamentowa Liga   Konferencja prasowa przed historyczną Diamentową Ligą na Stadionie Śląskim Paweł Skraba / zdj. organizatora

Na to wydarzenie ze zniecierpliwieniem czeka też dyrektor sportowy imprezy, Piotr Małachowski:

Na Memoriał Kamili Skolimowskiej kibice mogą wejść całkowicie za darmo, a przy wejściu obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy”. Otwarcie bram Stadionu Śląskiego jutro [6.08] o 12:00.

Chorzów.  W sobotę na Stadionie Śląskim lekkoatletyczne emocje. Rusza Diamentowa Liga   W sobotę o 13.30 rusza największy mityng lekkoatletyczny w historii Polski Paweł Skraba / zdj. organizatora
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama