107,6 FM

Region. Wciąż można się "załapać" na przyszłoroczne Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie

Około pięciuset osób z archidiecezji katowickiej - spodziewają się na Światowych Dniach Młodzieży koordynatorzy tego wyjazdu. Wciąż można się "załapać" na przyszłoroczne święto młodych.

Trwają przygotowania do przyszłorocznych Światowych Dni Młodzieży. Cykliczne spotkanie z papieżem, skupiające młodzież z całego świata odbędzie się na początku sierpnia w portugalskiej Lizbonie. O tym, dlaczego warto wziąć udział w tym wydarzeniu mówi ksiądz Tomasz Koprianiuk, dyrektor Krajowego Biura Organizacyjnego Światowych Dni Młodzieży:

Przyszłoroczne Światowe Dni Młodzieży odbędą się na początku sierpnia w Lizbonie? Wciąż można się dopisać - między innymi w parafiach z Katowic, z Pszczyny i z Rudy Śląskiej. Dlaczego warto?

- mówili zdeklarowali uczestnicy przyszłorocznych Światowych Dni Młodzieży. A jakiej liczby młodych z naszego regionu spodziewają się organizatorzy? - O tym mówi ksiądz Marek Bernacki, koordynator Światowych Dni Młodzieży w Archidiecezji Katowickiej:

Tymczasem 19 listopada odbędą się Diecezjalne Spotkania Młodych. W Katowicach zaczną się one równolegle w dwóch kościołach: Mariackim oraz Piotra i Pawła.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama