107,6 FM

Moderator generalny oazy: Jestem w nowotarskim szpitalu na oddziale neurologii z podejrzeniem lekkiego udaru

Moderator generalny Ruchu Światło-Życie ks. Marek Sędek poinformował, że przebywa w nowotarskim szpitalu na oddziale neurologii z podejrzeniem lekkiego udaru.

- Jeszcze wczoraj, po kilku godzinach objawy ustąpiły, a dziś pani logopeda stwierdziła, że nie ma już żadnych symptomów chorobowych. Za kilka dni, po kontrolnych badaniach: tomografii oraz rezonansie magnetycznym mam nadzieję że wrócę do zwykłych obowiązków. Niech Pan będzie błogosławiony i Niepokalana! - powiedział ks. Sedek. Przekazał przy tym podziekowania za modlitwę i  wyrazy troski. Jego wiadomość przekazał na Twitterze Ruch Światło-Życie.

60-letni ks. Sędek jest moderatorem generalnym Ruchu Światło-Życie od 2015 r. Jest z  nim jednak związany już od 46 lat i - jak sam podkreśla - w nim właśnie otrzymał solidną formację duchową, jasną wizję Kościoła oraz odkrył swoje kapłańskie powołanie.

Przed objęciem steru w ruchu oazowym ks. Sędek był proboszczem parafii Narodzenia NMP w Mińsku Mazowieckim, asystentem kościelnym Rady Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich Diecezji Warszawsko-Praskiej oraz moderatorem diecezjalnym Ruchu Światło-Życie.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama