107,6 FM

7 powodów, dla których warto przedłużyć umowę z Orange

Kończy Ci się umowa z Orange i zastanawiasz się, czy ją przedłużyć? Odpowiedź może być tylko jedna: tak! Poznaj 7 powodów, dla których warto przedłużyć umowę z Orange i sprawdź, co możesz zyskać.

Przedłużenie umowy z Orange – co możesz zyskać?

Przedłużając umowę w Orange, masz do wyboru jeden z trzech Planów (S, M lub L). Niezależnie od tego, na który Plan się zdecydujesz, możesz liczyć na liczne benefity. Dlaczego warto przedłużyć umowę z Orange? Z siedmiu głównych powodów.

1. Zniżki na abonament i abonament za 0 zł

Jeśli przedłużysz umowę z Orange online, otrzymasz jeden miesiąc abonamentu za 0 zł. Dodatkowo, możesz zyskać comiesięczne zniżki w łącznej kwocie 10 zł: 5 zł za e-fakturę i 5 zł za wyrażenie zgód marketingowych. To jednak nie wszystko. Jeśli podpiszesz umowę na czas określony, dostaniesz też zniżkę 10 zł na abonament, przez pierwsze 24 miesiące trwania umowy.

2. Jeden z trzech Planów do wyboru

Ty decydujesz, z jakiego Planu chcesz korzystać: S, M czy L. Każdy Plan gwarantuje dostęp do nielimitowanych usług (rozmów, SMS-ów i MMS-ów). Natomiast poszczególne Plany różnią się wielkością paczki internetu. W Planie S jest 30 GB do wykorzystania, w Planie M – 140 GB, a w Planie L – 600 GB.

3. Dostęp do nielimitowanych usług

Niezależnie od tego, na jaki Plan się zdecydujesz, będziesz mieć dostęp do nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów i to nie tylko w Polsce, ale też w roamingu w Unii Europejskiej.

4. Bezpieczny internet w telefonie

Przedłużając umowę z Orange, zyskujesz bezpłatną CyberOchronę. To usługa, która pomaga zadbać o bezpieczeństwo internetu w telefonie. Skutecznie blokuje zagrożenia w sieci i działa szybciej i skuteczniej niż niejeden antywirus.

5. Możliwość korzystania z sieci 5G

Osoby, które przedłużą umowę z Orange, będą mogły korzystać z sieci 5G. Będzie to możliwe po spełnieniu kilku warunków: trzeba być w zasięgu sieci 5G, posiadać telefon obsługujący 5G oraz mieć kartę SIM 4G LTE lub eSIM.

6. Możliwość zakupu nowego telefonu

Umowę z Orange możesz przedłużyć bez telefonu lub z telefonem. Jeśli zdecydujesz się na tę drugą opcję, możesz dobrać do umowy telefon w korzystnej cenie.

7. Dostęp do podstawowego pakietu telewizji mobilnej

Przedłużając umowę z Orange, niezależnie od tego, jaki Plan wybierzesz, możesz mieć dostęp do podstawowego pakietu telewizji mobilnej. To usługa, dzięki której możesz oglądać telewizję w Orange TV Go na smartfonie, tablecie lub laptopie, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Musisz być jedynie w zasięgu sieci.

Jeśli chcesz przedłużyć umowę z Orange, wejdź na tę stronę: https://www.orange.pl/abonament/abonament-komorkowy.

Na przedłużających umowę w Orange czeka całkiem sporo benefitów i okazji. Z pewnością, każdy znajdzie coś dla siebie.

Artykuł sponsorowany (tp)

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama