107,6 FM

Katowice. Caritas zaprasza na Dzień Dobra

Wielkie święto wolontariatu już w niedzielę (14.04) w Katowicach. Caritas już po raz trzeci organizuje Dzień Dobra, czyli wydarzenie promujące ideę pomagania potrzebującym.

Przed nami trzeci Dzień Dobra organizowany przez Caritas Archidiecezji Katowickiej. Centralnym wydarzeniem będzie spotkanie przy Wydziale Teologicznym w Katowicach w niedzielę [14.04] od godziny 14:00.

 Na uczestników przed Wydziałem Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego będą czekać liczne zabawy, konkursy, warsztaty i rozmowy z osobami promującymi dobro. Nie zabraknie też koncertów – zaznacza Łukasz Kałębasiak z instytucji Katowice Miasto Ogrodów:

 Wszystko po to, by uhonorować tych, którzy niosą pomoc potrzebującym. Mówi dyrektor katowickiej Caritas, ksiądz Łukasz Stawarz:

Dochód z wydarzenia i prowadzonej podczas niego kwesty zostanie przeznaczony na remont Domu Wytchnieniowego dla kobiet i dzieci w Jaworzynce.

Początek Dnia Dobra zaplanowano na godzinę 14:00. Szczegółowy plan i listę atrakcji można znaleźć na stronie internetowej katowickiej Caritas.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama