107,6 FM

Region. W sobotę Dzień Pacjenta Szpitali Powiatowych

Już w najbliższą sobotę [18.05] w naszym regionie odbędzie się Dzień Pacjenta Szpitali Powiatowych. W obchody pierwszej edycji tego święta włączyło się 9 placówek z województwa śląskiego, które przygotowały serię darmowych badań i konsultacji.

Specjalną ofertę darmowych badań i konsultacji przygotowało 9 szpitali powiatowych w naszym regionie. Już jutro [18.05] w wybranych placówkach odbędzie się bowiem Dzień Pacjenta. Na odwiedzających czekają między innymi porady farmaceutów, dietetyków, fizjoterapeutów oraz pakiety badań przesiewowych. O idei tego przedsięwzięcia mówi Magdalena Kot z zarządu Szpitala Miejskiego w Sosnowcu:

Przykładowo, o profilaktykę będzie można zadbać w Szpitalu Miejskim w Murckach – mówi dyrektor placówki, Krzysztof Zaczek:

Podobne badania, często poszerzone o specjalistyczną ofertę, odbędą się też między innymi w Jaworznie, Świętochłowicach czy w Sosnowcu. Z dokładną ofertą przygotowaną na Dzień Pacjenta można zapoznać się na stronie Związku Szpitali Powiatowych Województwa Śląskiego. Według zapowiedzi Związku Szpitali Powiatowych, Dzień Pacjenta ma się stać na Śląsku wydarzeniem cyklicznym.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama