107,6 FM

Mysłowice. Koncert ewangelizacyjny "Bądź jak Jezus" [ZAPOWIEDŹ]

To wyjątkowy koncert ewangelizacyjny, którego celem jest budowanie jedności w wymiarze religijnym, rodzinnym i społecznym. Na scenie wystąpią: Arka Noego, Hillsong London Worship, Rock and Fire, Katolika Front, iGramy z Pokusą. Wydarzenie rozpocznie się 30 maja o godz. 15 w parku Mysłowice-Słupna. Wstęp wolny.

Już od 15 lat w święto Bożego Ciała wiele tysięcy osób spotyka się w Mysłowicach na największym w Polsce Chrześcijańskim Koncercie Rodzinnym "Bądź jak Jezus", by przy akompaniamencie doskonałej muzyki i zabawy wyrazić swoją wiarę w Chrystusa. To wydarzenie przepełnione radością, którą daje Ewangelia wraz z poczuciem sensu życia. Jednak mysłowicki koncert inspiruje także do zadania sobie niełatwych pytań o relację z samym sobą, z drugim człowiekiem i z Bogiem.

W tym roku znak zapytania zostanie postawiony nad kwestią fundamentalną: kim jestem? Czas niepewności, w jakim żyjemy, wymaga odwagi skonfrontowania się twarzą w twarz z kwestiami podstawowymi. W dotarciu do istoty rzeczy, która pozwoli nam lepiej zrozumieć świat i wybrać właściwą drogę rozwoju, pomoże nam także refleksja nad tym, po co jestem... skąd we mnie ten ból... dlaczego urodziłem się w takim domu... czy istnieje jakiś Bóg... dlaczego w moim domu wydarzyło się tyle zła... co Bóg myśli o osobach LGBT+... co po śmierci... co to jest prawda. Nie wszystkie te pytania będą adresowane do każdego z uczestników koncertu - to od naszych indywidualnych potrzeb zależy, które z nich podejmiemy i zdecydujemy się na poszukiwanie odpowiedzi.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama