3-4 maja znaki peregrynowały po okręgu starosądeckim. Przywitano je w góralskiej oprawie w Kamienicy w dekanacie łąckim.Zdjęcia: Beata Malec-Suwara /Foto Gość
GOSC.PL DODANE 29.12.2016
GOSC.PL DODANE 04.05.2016 AKTUALIZACJA 05.05.2016
RADIO eM DODANE 09.05.2026 AKTUALIZACJA 20.05.2026
ks. Wojciech Surmiak Ewangelia z komentarzem DODANE 21.05.2026
RADIO eM DODANE 27.05.2026
RADIO eM DODANE 15.05.2026
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.