107,6 FM

 • GOść
  25.10.2018 10:59
  Rodzice powinni pozywać szkoły o ogromne odszkodowania za szkody moralne swoich dzieci na drodze cywilnej.
  doceń 17
  • mee...
   25.10.2018 12:46
   ...gdzie w jakich sadach...czy nie wiesz, ze bolszewikow policja nosi na rekach, a prawice wala palami i leja wode, nie widziales co dzialo sie w Lublinie? czy wiesz zatem w jakim kraju zyjesz?
   • Vera
    25.10.2018 13:32
    Tak a kiboli i ONR głaskaja po główkach
    doceń 3
    0
   • mee...
    25.10.2018 13:48
    vera, to gdzie ty obecnie przebywasz, po wydaleniu z Polski...niezle turne ci bolszewicy zorganizowali.
    doceń 1
    0
   • Katolik k
    25.10.2018 20:35
    No nie wiem nie wiem bo dzis w EU za zakazem dzialalnosci grup faszystowskich glosowali wszyscy oprocz poslow PiSu.Poslowie PiS staja po stronie grup neofaszystowskich przynajmniej z glosowania tak to wynika.Faszysci z tego co pamietam przesladowali homoseksualistow
    doceń 3
    0
   • Vera
    26.10.2018 09:15
    Mee...nie rób ludziom wody z mózgu, wiemy jaka jest rzeczywistość
    doceń 2
    0
 • mee...
  25.10.2018 11:18
  Gdyby Smolen zyl, to by powiedzial; Ale jaja!
  doceń 3
 • Eugeniusz_Pomorze_
  25.10.2018 11:48
  Organizatorem całej tej akcji "Tęczowy piątek" jest przecież ZNP (Związek Nauczycielstwa Polskiego) - stara postkomunistyczna nauczycielska przybudówka SLD. Ta akcja oprócz ewidentnego PSUCIA dzieci i młodzieży prawdopodobnie ma i swoje drugie dno...
  - Celem SLD-owskiego "tęczowego piątku" jest zapewne PRZETESTOWANIE PiS-u, na ile ta partia (czyli PiS) jest gotowa zrezygnować z Chrześcijaństwa i Dekalogu na rzecz ewentualnej koalicji z SLD... Jeśli, obecny rząd uda, że tej (i innych) prowokacji nie zauważa i zgodzi się na nie, to SLD łaskawie pomoże PiS-owi stworzyć np. ewentualne przyszłe koalicje...
  doceń 39
  • gośćKA
   25.10.2018 13:15
   Podzielam to zdanie i oczekuję, że Rząd na to odpowiednio zareaguje i da sobie z tym radę tak jak z VAT'em, bo to jest też oszustwo oraz kradzież , i to wielkich wartości !!!
   doceń 34
 • Tomaszszcz
  25.10.2018 12:34
  Odwołać minister Zalewska natychmiast już ! Pani Zalewska podaj się do dymisji!
  • Gość
   25.10.2018 13:31
   To nie minister Zalewska jest za to odpowiedzialna, tęczowego piątku nie ma w programie nauczania. Za to odpowiadają same szkoły i niektórzy nauczyciele którzy to w szkole organizują.
   doceń 33
 • Kuba
  25.10.2018 13:04
  Jak pisze się o danych dot. samobójstw wśród osób homoseksualnych, to można byłoby jeszcze zadać sobie pytanie o przyczyny takich zjawisk. Czy przypadkiem główną przyczyną nie jest trudność w zaakceptowaniu swoich skłonności w społeczeństwie, w którym dominuje postawa niechęci, pogardy, czy wręcz otwartej nienawiści do osób homoseksualnych?

  Wystarczy poczytać posty pod artykułami "Gościa", żeby zauważyć jak daleka jest różnica pomiędzy oficjalnym stanowiskiem Kościoła (szacunek do osób homoseksualnych i delikatne postępowanie wobec nich), z polskimi realiami, gdzie niemało polskich katolików "zieje" miłością do homoseksualistów tak, że im się jad ulewa.

  A zresztą, czemu taki argument w ogóle ma służyć? Jeśli ktoś ma orientację homoseksualną, to jest to skłonność jego organizmu. Jak napiszecie, że przy takiej orientacji ma zwiększone ryzyko podjęcia próby samobójczej, to nagle od tego stanie się heteroseksualistą, bo sobie to przemyśli? Albo odwrotnie, jak uczeń będzie uczestniczył w jakiś zajęciach związanych z "tęczowym piątkiem", to nagle dostanie orientacji homoseksualnej?
  doceń 10
  • GOść
   25.10.2018 14:38
   Stary, jak mi noga lata to też jest skłonność mojego organizmu - ale nie robię z tego powodu happeningów w kilkuset polskich szkołach.
   • Dremor
    25.10.2018 16:30
    Może dlatego, że nikt Ci nie spuszcza głowy w szkolnym kiblu za to, że Ci noga lata?
    doceń 7
    0
   • E. -> Gość
    25.10.2018 17:13
    Jak to nie? A nie robi się w szkołach profilaktyki dotyczącej dbałości o zdrowie fizyczne? W naszej szkole się robi, więc na pewno byś wiedział, co zrobić z latającą nogą.
    doceń 2
    0
  • E.
   25.10.2018 17:11
   "Albo odwrotnie, jak uczeń będzie uczestniczył w jakiś zajęciach związanych z "tęczowym piątkiem", to nagle dostanie orientacji homoseksualnej? - dokładnie! Też mnie zawsze dziwi logika tej argumentacji.
   doceń 3
 • Paweł
  25.10.2018 14:30
  Właśnie widać jak postępują w zgodzie z nauką Chrystusa jego polscy wyznawcy. Tolerancja i szacunek dla bliźniego w wydaniu katolickim.
  • Jacek
   25.10.2018 22:23
   Taaak, tolerancja dla grzechu to najlepsze, co może zrobić chrześcijanin. Dzięki temu inni mogą spokojnie iść do piekła. Tolerujemy samych homoseksualistów, w końcu pogromów nigdzie nie ma. To samo tyczy się innych form przemocy. NIE tolerujemy natomiast ich zachowania. Jeśli w którymś miejscu napisałem coś sprzecznego z nauką Kościoła, proszę mnie poprawić :)
   doceń 27
 • Eugeniusz_Pomorze_
  25.10.2018 18:09
  Homoseksualizm i inne zboczenia to zło i to nabyte. Są tacy, którzy twierdzą, że homoseksualizmem nie da się zarazić, ale to tylko pozornie prawda! Homoseksualizm faktycznie nie jest ani bakterią, ani wirusem, nie jest też chorobą genetyczną, czy dziedziczną, ALE... jednak można się nim zarazić...! - Jest takie stare mądre przysłowie: "Z kim przestajesz, takim się stajesz!" - Jeśli będziesz wzrastał w środowisku ludzi dobrych, mądrych, pracowitych, uczynnych i szczerych, to masz ogromną szansę stać się podobnym do nich wspaniałym człowiekiem. Jeśli jednak w Twoim środowisku pije się alkohol, przeklina się Boga, świat i ludzi, jeśli rozboje są sposobem na życie, kradzieże i zdrady również, a uczciwa praca jest tylko dla "frajerów", to "odrobinkę" trudno ci będzie wejść na ścieżkę kariery wiodącej do nagrody Nobla... Z zarażaniem się zboczeniami i ogólnie seksoholizmem bardzo często jest dokładnie tak samo. Jak tysiąc razy wszyscy + SZKOŁA (albo "tylko najlepszy" kolega) będą ci mówić, że wstrzemięźliwość seksualna, wierność Bogu, małżonce i zasadom jest dla "frajerów", to jak nie masz silnego FUNDAMENTU na którym możesz się oprzeć, to nie będzie niczym bardzo dziwnym, jak się okaże, że... zaraziłeś się złem i to jeszcze niejedną jego formą... - A podobno "Było to niemożliwe."...
  doceń 31
  • Dremor
   25.10.2018 18:20
   Mam kolegę homoseksualistę. W pracy ma samych heteroseksualnych kolegów. W szkole tak samo, był jedynym gejem. Nawet w rodzinie wszyscy hetero.
   Gdyby było jak mówisz, to kolega musiałby się od tych wszystkich heteroseksualnych ludzi "zarazić" i sam stać się heteroseksualistą. A jakoś to nie działa, ani nikt się od niego nie "zaraził", ani nikt nie "zaraził" jego.

   Teoria o środowiskowych podłożach homoseksualizmu została obalona gdzieś w okolicach lat osiemdziesiątych.
   • Eugeniusz_Pomorze_
    25.10.2018 18:58
    Złem zarazić się można w różny sposób i to na etapie, gdy nawet można nie wiedzieć dlaczego. Czasem praprzyczyną - i nie jast to wcale takie rzadkie(!) - może być nawet taka zwyczajna, ale zarazem paraliżująca nieśmiałość względem dziewczynek, a później kobiet... Co do zaś "nie działania" zarażania w środowisku heteroseksualnym. - Jak rozumiem Twój kolega żyje właśnie w takim normalnym świecie ludzi hetero, w środowisku nie patologicznym- Takie środowisko, jeśli jest normalne, zdrowe, to nie jest nachalne. Takie środowisko WŁAŚNIE tym się charakteryzuje, że nie bombarduje nikogo nieustannie propagandą seksu, tylko skupia się na najnormalniejszych na świecie sprawach, radościach i skutkach życia codziennego i tyle. -Jak więc niby miałoby "zarażać heteroseksualizmem"? Co do zaś "teorii o środowiskowych podłożach homoseksualizmu (która) została obalona gdzieś w okolicach lat osiemdziesiątych." To ja jej po prostu nie wierzę. Mamy tu najprawdopodobniej na 99,9% do czynienia z dokładnie taką samą manipulacją lobby LGBT, jak w przypadku wcześniejszego "wykreślenia przez psychologów homoseksualizmu z listy chorób WHO" na drodze... głosowania...!
    doceń 30
    0
   • Dremor
    25.10.2018 19:11
    Czyli według Ciebie mój kolega stałby się "normalny", gdyby mu koledzy puszczali pornosy i ciągali na baby, bo "zdrowe i niepatologiczne" środowisko nie zmieni nikogo?

    Całe szczęście Twoja wiara w jakieś manipulacje "lobby LGBT" nie ma najmniejszego wpływu na rzeczywistość. Tym bardziej, że nie było żadnego "lobby LGBT", a całość historyjki o złych gejach, co zmusili WHO do wykreślenia homoseksualizmu z listy chorób jest bajeczką, którą często powtarzają denialiści, którym zwyczajnie nie podoba się, że wyniki badań przeczą ich przekonaniom. Tym bardziej, że nie było żadnego głosowania w WHO. Jedyne "głosowanie" to była ankieta wewnątrz Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, za którą lobbowali tamtejsi przeciwnicy nieuznawania homoseksualizmu za chorobę, ale się srogo przejechali, bo wśród amerykańskich psychiatrów nie było nikogo, kto by uznawał homoseksualizm za chorobę, było jedynie kilku, co się wstrzymało od głosu.

    Tak więc więcej rzetelnych informacji, mniej własnych wyobrażeń.
    doceń 5
    0
   • Eugeniusz_Pomorze_
    25.10.2018 20:52
    Spokojnie Dremorze, skoro uważasz mnie za mitomana, skoro uważasz, że o faktach MOŻNA dyskutować, no to raczej nie musisz tracić swojego cennego czasu na poznawanie moich "własnych wyobrażeń".
    doceń 28
    0
 • Eugeniusz_Pomorze_
  25.10.2018 21:43
  I jeszcze jedna ważna sprawa - na Zachodzie wszelkie zachowania seksualne są już praktycznie "NORMĄ" i "PRAWEM CZŁOWIEKA". Jeśli na Zachodzie ktoś głośno myśli inaczej, niż "elity", to ma poważne problemy z tego powodu. - Jak to więc jest, że skoro lobby LGBT na tym "wolnym i super nowoczesnym Zachodzie" nie ma już nic więcej do roboty, a w tym samym czasie Ci sami wolni pełni praw homoseksualiści, lesbijki, transwestyci i inni tysiącami maszerują zupełnie... NAGO ulicami wielu miast, nic, a nic nie licząc się z tym, że patrzą na nich często DZIECI...! Jak to jest???! Czy to nie znaczy, że najpierw zdobywają "prawa", by potem pokazywać nam kto tu rządzi?! Czy fakt nagich bezwstydnych marszy lobby LGBTQNekro&Zoo nie jest najlepszym dowodem na pedofilskie poglądy wielu z nich...???!
  doceń 29
 • Anonim (konto usunięte)
  26.10.2018 00:58
  Sporo różnych wątków. 1. Jeżeli chodzi i głosowanie w Amerykańskim Towarzystwie Psychiatrycznym, to jest piekny przykład odchodzenia od kryteriów naukowy; czy ktoś sobie wyobraża rozstrzygnie problemów przez głosowanie w fizyce, biologii, językoznawstwie, archeologii..? Z kolei odwoływanie się do tego głosowania pokazuje, że nauka służyć ma jedynie jako wsparcie dla wyglaszanych twierdzeń. Nie o prawdę tu chodzi. 2. Szkodliwość zajęć o homoseksualizmie może polegać po prostu na nachalnej homoseksualnej propagandzie. I po prostu z szacunku dla prawdy, uznawania jej złożoności i potrzeby wysiłku i charakteru w jej zdobywaniu należy takich zajęć zabraniać. To jednak nie wszystko. Wśród homoseksualistów tylko niektórzy są pewni swej tożsamości. Wielu szuka, pyta, a ru otrzymają nie tylko fałszywą odpowiedź, ale będzie się ich zniechecało do porównywania rożnych odpowiedzi. Wreszcie, możemy manipulować językiem, ale demoralizacja istnieje dalej. Dalej niestety można "poderwać" chłopaka i głęboko skomplikować mu życie. Deprawować może homoseksualista, ale może też heteroseksualna paea, która szuka trzeciej osoby do "zabawy" w trójkącie. cdn
  doceń 29
 • Anonim (konto usunięte)
  26.10.2018 01:19
  3. Jak słusznie pisze EUGENIUSZ_POMORZE_, istnieje ogromna presja i ogromny różnorodny wpływ środowisk odrzucajacych naturalną etykę seksualną na społeczeństwo, by nie tylko ich tolerowało, ale adorowało i postępowało według ich zachcianek. Precz z wolnością słowa. Precz z wolnością badań naukowych. Precz ze swobodą wyznawania religii. Niech żyje Nowy, Wspaniały Świat. 4. Jest oczywiste, że odrzucając zachowania homoseksualne, chrześcijanie muszą odkrywać w każdym, a więc w i homoseksualistach, obraz Boga. Bardzo zatarty, lecz prawdziwy. Znaczy to, że nie wolno ich lżyć, poniżać, używać wobec nich przemocy fizycznej. Mamy też obowiązek pomoc odkryć im ich tożsamość obrazów Boga. Ukochanych - jak wszyscy ludzie - dzieci Boga. Powołanych do życia Bożym życiem. 5. Last but not least, nie zapominajmy o tych osobach homoseksualnych, ktore wprost szukają pomocy, jak dziewczyna, która prosi Sobór i młodych o podtrzymanie tradycyjnej nauki. Ponieważ stłuczenie termometru nie zbija gorączki. Samobójstwa homoseksualistów trwają, chociaż ich sytuacja się poprawia, czyli przynajmniej część problemów tkwi po stronie ich samych. ZAMIAST ZAKOŃCZENIA: wśród moich ulubionych poetów znajduje się A Kawafis
  doceń 28
 • Anonim (konto usunięte)
  26.10.2018 01:25
  ..., który, oprócz greckich losów i greckich dziejów, opisuje namiętności homoseksualne niejako od środka, z najwyższą maestrią słowa, ukazując zarazem wszelkie piękno, rozkosz, namiętność takich związków, a zarazen, dzięki stałej wierności prawdzie, ukazuje "zapłatę uzyskaną za swe zboczenia", jak samotność, duchowe spustoszenie, słabość więzi, niewolę namiętności i wiele innych.
  doceń 26
 • Savonarola
  26.10.2018 03:11
  Skad w katolikach tyle nienawisci do blizniego? Idealy "swietej" inkwizycji przekazane w genach...? Tymczasem milionowa "armia" naszych, katolickich "misjonarzy" w Anglii blyskawicznie uczy sie tolerancji i szacunku w stosunku do ludzi o innej orientacji intymnej. Wiec jednak mozna? No tak, za granica mozna,ale u nas ciagle dominuja twardoglowi radykalowie,ktorzy chca uchodzic za swietych i dostrzegaja drzazge w oku sasiada,belki we wlasnym oku nie widzac.
  • @Savonarola
   26.10.2018 19:39
   Ten wątek dotyczy "tęczowego piątku" czyli próby deprawowania dzieci przez ideologiczną organizacje LGBTQ, a nie ogólnego stosunku katolicyzmu do homoseksualności
   Ludzie wyrażają tu sprzeciw do "tęczowego piątku"

   Jak chcesz poczytać coś nienawistnego to zajrzyj na forum GW
   doceń 28
 • hryj
  26.10.2018 19:08
  Nie podano źródła badań statystycznych. Jeżeli są one związane z osobami o poglądach prawicowych nie są wiarygodne.
  • @hryj
   26.10.2018 19:40
   kolejny relatywista, który nie rozumie czy jest badanie naukowe :)
   doceń 27

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy