107,6 FM

 • maria
  15.01.2019 16:37
  Diabeł w ludzkiej postaci. Zabić człowieka w takim miejscu, w takiej chwili i taki sposób. To nie był człowiek to była maszyna do zabijania.
  doceń 2
 • krut00
  15.01.2019 19:44
  @MARIA - "maszyna do zabijania" robi to szybko i przeważnie bez pozostawiania śladów. Prezydent Gdańska miał wielu wrogów. Na tyle roztropnych że załatwili by mu odejście z tego świata w białych rękawiczkach - bez pomocy żadnego niezrównoważonego młodzieńca.
  • maria
   15.01.2019 23:07
   Niezrównoważony młodzieniec jest bardzo dobrą maszyną do dokonania zbrodni, a przy okazji do zgaszenia światełka do nieba. Jeśli znasz historię to wiesz, że już pewien niezrównoważony człowiek zabił prezydenta Narutowicza, stracił życie a zyskał wieczną sławę i podziw narodowców.
   doceń 4

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy