107,6 FM

 • tomaszl
  21.05.2019 07:38
  Jesteśmy na kolejnym etapie politycznej kłótni w rodzinie POPIS. Łatwiej się wygrywa wybory, gdy polaryzuje się społeczeństwo. Szkoda jedynie że wielu daje się w tę polityczna kłótnię tak łatwo wkręcać.
  doceń 3
 • TWBOLEK
  21.05.2019 08:49
  "Nie powiemy naszym wyborcom jaki jest nasz program bo by na nas nie zagłosowali" - to jeszcze partia polityczna czy już kabaret? Nie wiem czy to jest bardziej żenujące, czy jedyny punkt programu KE: "wygrać z PIS i odzyskać stołki za wszelką cenę". A najgorsze w tym jest to, że Polsce potrzebna jest dobra, merytoryczna opozycja, która będzie punktowała rządzących, przedstawiała alternatywy rozwiązań politycznych i gospodarczych, która będzie działała dla Polski. KE/POKO czy jak im tam, na pewno tego oczekiwania nie spełniają i po tym co prezentują nie sądzę aby kiedykolwiek spełnili.
  doceń 28
 • Jurek
  21.05.2019 09:41
  Jakby w Polsce podchodzilo sie rozsaadniej do kwestii seksualnosci w tym uznania zwiazkow partnerskich to takze kzej by mial KK. Do seminariow nie pchaliby sie homoseksualisci (bo latwiej byloby ulozyc im zycie w spoleczenstwie)
  doceń 10
  • ism
   21.05.2019 10:32
   Kto najbardziej skorzystałby z wprowadzenia ze związków partnerskich? Czy pary nieformalne,które nie chcą mieć żadnego urzędowego kwitu? Czy to kolejny krok w celu rozmycia wartości związku kobiety i mężczyzny, znanego od zarania dziejów a zwanego małżeństwem, konstytucyjnie chronionego?
   doceń 9
  • dan
   21.05.2019 10:44
   o matko, co za diagnoza
   • Piotr
    21.05.2019 17:43
    Iście szatańska!
    doceń 2
    0
 • Gość
  21.05.2019 10:44
  Oczywiście, gdyby KK myślał, nauczyłby się może czegoś dobrego z doświadczeń brytyjskich, i negocjacji miedzy Kościołem Anglii a państwem w sprawie związków osób tej samej płci... Rozsądny kompromis, zachowanie równowagi, zachowanie własnych przekonań, ale również poszanowanie ludzkich wyborów i sposobów życia.... Polecam... Do tego trzeba jednak lepszego zrozumienia, jaka jest naprawdę rola kościoła w państwie, społeczeństwie. Niestety, polskiemu KK marzy się dość siermiężna teokracja, zbudowana na "mocnym fundamencie" nauczania Jana Pawła... a nie jakieś tam zgniłe kompromisy z "lewactwem, genderyzmem, pedalstwem i innymi zachodnimi zepsuciami". W efekcie już pewnie niedługo z kk zostaną tylko grupki konfesyjnych fanatyków nienawidzących współczesnego świata i ludzi
  • Kolo
   21.05.2019 14:43
   Kościół Anglikański drogi przedmówco już prawie przestaje istnieć. Liczba wiernych spada w zastraszającym tempie. Kościoły są zamieniane na puby. I czemu? Jedną z przyczyn jest właśnie kompromis ze złem, akceptowanie grzechu, bo tak wygodniej i ładniej to wygląda. Czyli coś co ty polecasz w swojej wypowiedzi. Kompromis z grzechem zawsze jest zgniły, czy ci się to podoba czy nie. A katolik kocha i współczesny świat i ludzi, takimi jak są. Nienawidzi tylko grzechu, tak jak nauczał Jezus. Odnoszę więc wrażenie że obraz katolika którym się posługujesz pochodzi z mediów na co dzień walczących z Kościołem. I niewiele ma wspólnego z rzeczywistością.
   doceń 9
 • gosc
  21.05.2019 22:41
  Kolego GOŚĆ, prezentujesz poglądy protestanckie. Liczysz, że Katolicy zgodzą się z Tobą? To by oznaczało zmianę wyznanie, relatywizm lub może cynizm. Poza tym upadły Kościół Anglikański to nie jest dobry przykład.
  doceń 8
 • konserwatysta
  24.05.2019 21:14
  Mnie denerwuje jak gdy tylko wyrażam poparcie dla małżeństw jednopłciowych (tylko cywilnych) jestem określany liberałem. Ja jestem ultrakonserwatystą (nigdy się nie upiłem, nie spróbowałem też nigdy narkotyków, potępiam narkomaństwo i aborcję). Jeżeli w jednej sprawie, która dla dobra społecznego powinna być rozwiązana jestem określany pojęciem liberalny - (to nie jest dobre słowo bo instytucjonalizacja związków homoseksualnych jest iście konserwatywnym postulatem, to w Polsce nie ma konserwatystów, bo prawie każdy przeciętny mieszkaniec Polski upił się kiedyś, popiera in vitro lub jest antyklerykałem, a ja się trzymam dzielnie.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy