107,6 FM

 • Y?
  17.06.2019 09:43
  Od początku ułaskawienia być nie mogło, to oczywiste nawet dla skazanego. Próbował grać tą historią na lewo i prawo, robił co mógł, teraz już tylko zostaje nadzieja że ułaskawi go jakiś nowy prezydent, przed którym nich nas ręka Boska broni. Z całym szacunkiem, ale polityczna konkurencja nagrywałaby co trzeba przez profesjonalne służby i osoby, a nie kelnerów z mikrofonem w wazoniku. Może i ten pan miał zmysł biznesowy i chciał załatwić swoje interesy, ale politycznego w zupełności zabrakło.
  doceń 4
 • On40
  17.06.2019 21:05
  Ciekawe jest to, że ten co nagrywał siedzi, a ten co zlecał nagrywanie nie... Ujawnił to co myślą politycy o nas, to za co ma być skazany?
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy