107,6 FM

 • janek32
  26.11.2019 18:34
  Czy w przypadku wyboru ZUS pieniądze trafią na dziedziczne, indywidualne sub-konto? Nie mogę nigdzie znaleźć tej informacji.
  doceń 0
 • podajnik
  26.11.2019 22:17
  Zasadnicza różnica między ruchem Donalda Tuska i ruchem Morawieckiego jest taka, że Donald zabrał pieniądze z OFE bo "one nigdy nie były własnością Polaków" i przekazał do budżetu gdzie przepadły w wielkiej dziurze budżetowej.
  Natomiast Morawiecki zabiera pieniądze z OFE i oddaje obywatelom na IKE gdzie są własnością prywatną bo można dokonać wypłaty transferowej z IKE. Pobiera przy tej opcji 15% w zamian za co nie będzie pobierał podatku Belki w IKE.
  doceń 0
 • patrykowski
  30.11.2019 22:57
  To OFE to nasza narodowa zmora, która jak widac ciagnie sie i ciagnie jak cień. Co było to bylo i nie ma co do tego wracac. Zmienily sie czasy, sa nowe mozliwosci. Lepiej skupic sie na tym co tu i teraz na nowych programach oszczedzania typu ppk gdzie do miesiecznych wpłat na konto dorzuca sie pracodawca i państwo raz w roku
  doceń 2
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy