107,6 FM

 • Mrówa
  02.03.2018 10:40
  "Dlatego powiadam wam: królestwo Boże będzie wam zabrane, a dane narodowi, który wyda jego owoce»." Czy Polska wydaje jeszcze owoce Królestwa Bożego? Nauka Chrystusa nie jest przekazywana ludziom tak, aby miała odniesienie do obecnego życia ludzi. Ludzie są wyrzucani poza margines życia. Mordowani są najmłodsi ludzie. W sądzeniu jest rażąca niesprawiedliwość. Młodzi ludzie nie mają warunków do zakładania rodzin. Panoszące się złodziejstwo , a w płaceniu za pracę w szczególności. Deprawacja dzieci i młodzieży we wszystkich dziedzinach życia. Niewyobrażalne kłamstwo w przekazywaniu informacji publicznej itd. Dla ilu jeszcze w Polsce Królestwo Boże jest dostępne?
  • ondre
   02.03.2018 17:23
   Masz pomysł któremu narodowi Królestwo Boże jest jeszcze dostępne? Niemieckiemu?Rosyjskiemu? a może USmańskiemu
   doceń 0
 • paulus
  02.03.2018 23:55
  ...X przykazan...tak malo a styc za moc...i po Co komu caly czas nowe ustawy...ustawki...dostawki...przystawki...niekostytucyjne konstytucje... niewtorzy mieli...ale jo merkuja ze jeszcze wszyscy mome taki Bozy...zloty rog....ino niewtorzy nie poradza nim nic ... no chyba ze udowac jednorozca...czyli parzystokopytnego .... z ogonem... je post besto sie nawroc juz czas... no to s Ponboczkiem.
  doceń 0
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.