Koronka znów na ulicach świata!

dodane 02.09.2014 09:22

jdud

Kolejna edycja akcji polegającej na publicznym odmawianiu Koronki do Bożego Miłosierdzia planowana jest na 28 września o godz. 15.00.

Koronka znów na ulicach świata!   Roman Koszowski /foto gość Kościół Ducha Świętego w Rzymie - sanktuarium Bożego Miłosierdzia

"Od siedmiu lat w rocznicę beatyfikacji ks. Michała Sopoćko (spowiednika św. Faustyny) wychodzimy raz w roku na ulicę z koronką w ręku, by prosić Boga o Miłosierdzie dla nas i świata całego. W tym roku szczególnie modlimy się za prześladowanych chrześcijan na Bliskim Wschodzie i za Ukrainę! Zapraszamy także Ciebie i Twoich przyjaciół, byście odważnie wyszli na ulicę i wołali do Boga" - piszą organizatorzy akcji z Polski i Haiti.

Proszą jednocześnie o potwierdzenie, że Twoje miasto włącza się w tę modlitwę. Oto ich dane teleadresowe:

Zespół ,,Iskra Bożego Miłosierdzia’’

Danuta Pawłowska, Aleksandra Partyczyńska, Jakub Foremniak, Tomasz Talaga, Witold Pałka

Duszpasterz zespołu – O. Remigiusz Recław SJ

www.remi.jezuici.pl

Kościół oo. Jezuitów

ul. Sienkiewicza 60 90-058 Łódź, Polska

tel. 0 48 694 292 093

www.iskra.info.pl

iskra111@onet.eu

 

Iskra Bożego Miłosierdzia Do you have courage to go out to the street with The Spark! Czy masz odwagę wyjść na ulicę z Iskrą!

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| KORONKA NA ULICACH MIAST

Przeczytaj komentarze | 5 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 0 r-anna 06.09.2014 17:36
Niezalogowany użytkownik jaki jest sens publicznego odmawiania koronki czy dawanie jakiegolwiek swiadectwa publicznie?

wszyscy ktorzy czuja sie zagubieni w balaganie nienormalnosci i zdominowani ateistyczno-materialistyczna postawa swiata, ktorzy czuja sie wyszydzani z powodu swojej wiary, maja okazje przekonac sie ze nie sa samotna wyspa;
mnoza sie przerozne parady, akcje propagujace skrajnie egoistyczne zachowania i hedonizm, atakuje z kazdej strony naglasnianie, ze wczorajsza nienormalnosc jest dzisiejsza norma;
publiczne modlitwy, czy nawet pewnego rodzaju manifestowanie swojej wiary jest znakiem, swiadectwem, ze jestesmy, ze trwamy, ze "walczymy"
Plusów: 1 PCC 02.09.2014 17:33
Niezalogowany użytkownik Ludzie, spokojnie! Jeśli tak alergicznie reagujecie na pytania, że stawiacie tylko za to minusy, to jak będziecie rozmawiać z niewierzącymi, którzy pytają?
Plusów: 6 Magda 02.09.2014 16:07
Niezalogowany użytkownik każda modlitwa i każde świadectwo ma sens...
od dwóch lat dojeżdżam do pracy rowerem, w tym czasie trzymam w ręce różaniec, który towarzyszy mi aż dotrę na miejsce. pewnego dnia, zatrzymał mnie chłopak - może dwudziestoletni, pytając czy może kiedyś towarzyszyc mi w drodze, z chęcią zgodziłam się, a gdy drogą poinformowałam ze chciałabym sie pomodlić, o dobry dzień w pracy i bezpieczną droge, wtedy nieoczekiwanie chłopak powiedział, że własnie po to chciał ze mną jechać, że nie pamięta kiedy był w kościele i na różańcu, że bardzo potrzebowal kogoś, kto mu pomoże zacząć. to było dla mnie potwierdzenie, że każde swiadectwo ma moc i warto wyjść i wskazywać drogę innym.
Plusów: 4 saherb 02.09.2014 14:37
Niezalogowany użytkownik A jaki jest cel procesji w Boże Ciało? Intencja tej Koronki jest podana w tekście. Jednym z obowiązków katolika jest swoją wiarę MĘŻNIE WYZNAWAĆ, również publicznie, a nie chować się z nią gdzieś po kątach.
I choćby jeden się nawrócił to będzie większa radość niż z 99 sprawiedliwych. Ten, kto zobaczy taką grupę powinien pomyśleć, że powinien do niej dołączyć...

wszystkie komentarze >