107,6 FM

KRRiT o homospocie: Skala protestu jest ogromna

Skala protestu jest ogromna. W skrzynce mam 54 tys. maili – powiedziała tok.fm rzeczniczka Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Katarzyna Twardowska, pytana o protesty przeciw darmowej emisji homopropagandowego spotu na kilku kanałach telewizji publicznej.

Rzeczniczka z jednej strony podtrzymuje dotychczasową linię KRRiT, twierdząc, że Rada nie powinna być adresatem skarg. Z drugiej  jednak strony przyznaje, że KRRiT wystąpiła już do TVP o przekazanie nagrania, by je przeanalizować i odnieść się do sprawy.

Przypominamy adres e-mailowy, na który należy kierować protesty przeciw emisji skandalicznego spotu:  skargi@krrit.gov.pl (w e-mailu przykładowa treść protestu). Można także dzwonić do wydziału skarg i wniosków KRRiT - tel: 22 597 3050 (do 52), fax: 22 597 3195.

Dla tych, którym program pocztowy nie otwiera poprawnie linku do e-maila z protestem publikujemy jego przykładowy tekst:

Protestuję przeciwko planom emisji w TVP spotu Kampanii Przeciw Homofobii "Najbliżsi obcy". Jest on sprzeczny z polska Konstytucją i z wartościami chrześcijańskimi, które zgodnie z ustawą o radiofonii i telewizji, powinny być respektowane w mediach publicznych. Nie godzę się, żeby w mediach publicznych, utrzymywanych przez społeczeństwo, promowano treści godzące w podstawy moralności społecznej.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama