107,6 FM

Rodzinna tragedia marszałka

"Dziś w nocy, w wyniku tragicznego wypadku, zmarł mój syn Jakub Struzik. Proszę o wyrozumiałość i uszanowanie mojego wyłączenia z życia publicznego w najbliższych dniach" - powiadomił na Facebooku marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik.

Marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik był liderem listy PSL do sejmiku Mazowsza z okręgu obejmującego miasta Płock, Ciechanów i Żyrardów. Dziś poinformował, że wycofuje się z kampanii z powodu rodzinnej tragedii. Jego 28-letni syn zmarł dziś w nocy w wyniku tragicznego wypadku. W mediach pojawiły się informacje, że Jakub Struzik popełnił samobójstwo.

"Kochałem mojego jedynego Syna ponad wszystko, od dziś świat będzie już zupełnie inny" - napisał marszałek na Facebooku.

Adam Krzysztof Struzik, lekarz, samorządowiec i społecznik, był marszałkiem Senatu w latach 1993-1997, senatorem II, III i IV kadencji, a od 2001 roku marszałkiem województwa mazowieckiego. Od 1984 roku należy do Polskiego Stronnictwa Ludowego, zasiada we władzach wojewódzkich i krajowych tej partii. Jego syn także należał do PSL, był absolwentem prawa i administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama