107,6 FM

Mendelssohn dla Mansona

Charles Manson, skazany na dożywotnie więzienie, zamierza się wkrótce ożenić. Władze penitencjarne w Kalifornii potwierdziły w poniedziałek, że 80-letni Manson otrzymał zgodę na zawarcie związku małżeńskiego z 26-letnią kobietą.

Przedstawiciel władz więzienia Corcoran w Kalifornii powiedział, że nie ma jeszcze terminu ślubu i para ma 3 miesiące na zawarcie związku. Natomiast wybranka przestępcy, Afton Elaine Burton, poinformowała, że ceremonia, na którą będą mogli zaprosić 10 osób spoza więzienia, odbędzie się w przyszłym miesiącu.

W latach 60. ubiegłego wieku Manson był przywódcą sekty, odpowiedzialnej za serię zabójstw w Los Angeles, w tym będącej w 8. miesiącu ciąży amerykańskiej aktorki Sharon Tate, żony reżysera Romana Polańskiego. Mansona nie było na miejscu zbrodni, ale m.in. za podżeganie do tego zabójstwa został skazany na śmierć. Gdy Kalifornia w 1972 roku zniosła karę śmierci, którą przywrócono w tym stanie kilka lat później, wyrok zamieniono na dożywocie.

W ubiegłym roku Afton Elaine Burton powiedziała w wywiadzie dla amerykańskiego magazynu "Rolling Stone", że kontakt z Mansonem nawiązała, gdy była jeszcze nastolatką, a od 2007 roku odwiedza go regularnie w więzieniu. Kobieta przekonuje, że jej przyszły mąż jest niewinny.

« 1 »
 • _jasiek
  18.11.2014 09:41
  Głupota, czy opętanie?
 • ble
  18.11.2014 10:25
  Sposób na sławę i pewnie niezłą kasę. Fascynacja? Jeśli już to naukami sekty, a nie jej twórcą, ale stawiam na rozgłos. Gdyż w taki sposób zazdrosne beztalencia zdobywają sławę. Gdyby nie drukowano takich idiotyzmów, nie byłoby chętnych i naśladowców.
  doceń 2
 • Michał
  18.11.2014 19:00
  A tego Mendellssohna zagra mu pewnie Marilyn Manson. Kretyństwo. Pewnie niedojrzała psychicznie dziewczyna chce się pochwalić przed swoimi koleżankami...
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama