Słynna piękność aborcyjnym ocaleńcem

dodane 20.11.2014 08:39

jdud /lifenews.com

Znana z „Błękitnej laguny” Brooke Shields o mało nie została zabita przed narodzeniem. Ujawniła to w wydanej niedawno autobiograficznej książce.

Słynna piękność aborcyjnym ocaleńcem   ellasportfolio / CC 2.0 Brooke Shields

Brooke poczęła się jako nieślubne dziecko. Jej dziadek ze strony jej ojca (znany tenisista, ożeniony z włoską arystokratką) obawiał się, że taki skandal zaszkodzi jego pozycji społecznej. Dał więc matce Brooke pieniądze na aborcję. Ta jednak poszła do sklepu z antykami i kupiła za nie… stolik do kawy.

Piękna aktorka pisze, że ten sam mebel stał się potem jej ulubionym. Gdy była maluchem i przewracała się na podłogę, stolik służył jej jako pomoc do powstawania.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ABORCJA

Przeczytaj komentarze | 5 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 0 paix 22.11.2014 14:53
Niezalogowany użytkownik Brooke Shields o mało nie została zabita przed narodzeniem. Natomiast sama skorzystała z in vitro, z czego nie czyni tajemnicy.
Plusów: 7 Mariusz 20.11.2014 20:13
Niezalogowany użytkownik Szanowny "Eponine" - który ukrywasz się za tym nickiem - życzę ci by Bóg miłosierny cię ocalił od siebie samego, a może szatana!
Ty nie masz w ogóle wyczucia - co tak naprawdę mówi nam ta osoba - Istotne jest przecież (!) to, że ona żyje w tym świecie, w którym jest tak wielu ludzi chcących zastępować Pana Boga i zabija bezbronnych - życie jest cudem, dziękujmy więc Stwórcy za każde życie ludzkie.
Plusów: 5 Maria Borowska 20.11.2014 18:57
Niezalogowany użytkownik To jest Amerykanskie plastyczne myslenie. W USA kobiety i mezczyzni juz przeszlo 25 lat temu stali sie plastycznymi kuklami. Teraz jest nalot na Polske abysmy stracili rozum i sumienie. Bronmy sie madrze.
Kosciol powinien sie przeciwstawic tej fali zgorszenia, klamstwa i homo nienormalnosci. Powinny byc 24 godzinne adoracje w wszystkich kosciolach …
Plusów: 9 Anna 20.11.2014 17:09
Niezalogowany użytkownik Może lepiej by było, gdyby nie osadzać tej kobiety. Równie dobrze mogła sobie kupic ina równie zbedna rzecz. to bez znaczenia. Najważniejsze jest to ,że nie zabiła dziecka.

wszystkie komentarze >

Reklama