107,6 FM

Dla prawdziwych facetów

Mężczyźni św. Józefa zapraszają na spotkanie liderów grup męskich. Odbędzie się ono w dniach 23-25 stycznia w Porszewicach koło Łodzi.

 – Dlaczego mężczyźni opuszczają Kościół? Bo źle się w nim czują, nudzą się w nim. Nie chcemy ich zapraszać do takiego samego Kościoła, który opuścili, ale do takiego, który będzie żywy i w którym będą doświadczali mocy Bożej – opowiada Donald Turbitt założyciel ruchu  „Mężczyźni św. Józefa” – Prawdziwy mężczyzna to ktoś silny. Trzeba być silnym, żeby być chrześcijaninem.

– W rekolekcjach dla mężczyzn mogą wziąć udział wszyscy, którzy prowadzą męskie grupy lub mają pragnienie wspierania mężczyzn w Kościele. Jeśli masz w sercu temat pracy z mężczyznami, chciałbyś czymś się podzielić, czegoś nauczyć lub zainspirować – zapraszamy! – wyjaśniają organizatorzy.

Gościem weekendu będzie Jacek Pulikowski – dr inżynier, wykładowca w Zakładzie Mechaniki Budowli Instytutu Konstrukcji Budowlanych na Politechnice Poznańskiej, od lat zaangażowany w Studium Rodziny przy Wydziale Teologii UAM. Nauczanie będzie tylko jednym z elementów spotkania. Będzie to czas modlitwy, dzielenia oraz wspólnego doświadczenia. Będzie i nauczanie, i posługa modlitewna, film i dyskusja nad jego przesłaniem, zajęcia aktywne, praktyczne, outdoorowe. Spotkanie skonstruowane będzie tak, by główny ciężar skumulować w sobotę, by ci, którzy nie będą w stanie być na z całości również mogli skorzystać. Koszt udziału: 160 zł/osobę. Informacje znajdziesz na stronie: www.mezczyzni.net

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama