Duda coraz wyżej, Komorowski słabnie

dodane 02.03.2015 21:50

fk /tvn24.pl

Najnowszy sondaż: topnieje przewaga urzędującego prezydenta nad jego konkurentem z PiS.

Duda coraz wyżej, Komorowski słabnie   Jakub Szymczuk /Foto Gosc Andrzej Duda zyskuje coraz większe poparcie w kampanii prezydenckiej

Najnowszy sondaż Millward Brown dla TVN24 wykazuje, że druga tura wyborów prezydenckich jest już wysoce prawdopodobna. Na urzędującego prezydenta dziś zagłosowałoby 46 proc. respondentów, zaś na jego najpoważniejszego konkurenta Andrzeja Dudę głos oddałoby 27 proc. badanych. Oznacza to, że w porównaniu z analogicznym badaniem z lutego prezydent stracił jeden punkt procentowy, zaś kandydat PiS zyskał kolejne 3 punkty.

Pozostali kandydaci są daleko w tyle. Magdalena Ogórek otrzymałaby dziś 8 proc. głosów, Janusz Korwin-Mikke dostałby 4 proc. poparcia, tyle samo Paweł Kukiz., Adam Jarubas – 3 proc., Janusz Palikot – 2 proc., Anna Grodzka – 1 proc., Marian Kowalski – 1 proc., Wanda Nowicka – 0 proc. 2 proc. pytanych jeszcze się waha.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ANDRZEJ DUDA, KAMPANIA PREZYDENCKA, PREZYDENT BRONISŁAW KOMOROWSKI

Przeczytaj komentarze | 15 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 0 moja opinia 04.03.2015 08:04
Niezalogowany użytkownik Szogunowi nie pomoże nawet skakanie po siedzeniu parlamentarnym.
Plusów: 0 malinka 04.03.2015 01:53
Niezalogowany użytkownik W dodatku Prezydent wraz z małżonką bardzo często widywany jest w Kościele. Porządny katolik z gromadką dzieci.
Być może Duda jak się postara w następnych wyborach też już będzie miał piątkę. Swoją drogą Prezes również mógł zwrócić uwagę na takie podstawowe rzeczy i wybrać lepszego kandydata a tu znowu taka wpadka, zresztą nie pierwsza😄
Plusów: 0 Fryderyk 03.03.2015 20:48
Zalety pana Andrzeja Dudy: nie jest pederastą, bo jest żonaty z kobietą, nie jest też transwestytą, ani transpłciowcem i to są wszystkie zalety ww. Ponadto z doniesień wynika, ze spłodził zaledwie jedną córkę miłą naszemu katolickiemu Bogu. Wiem, że Bronisław Komorowski ma pięcioro potomstwa miłego Bogu i Kościołowi, czyli w tej dziedzinie jest pięciokrotnie lepszy od pana Dudy.
Plusów: 0 Scott 03.03.2015 17:35
Mając w Polsce takich ludzi jak ksiądz, którzy rozumieją że pierwszy i niezbędny krok do zmiany w kraju to modlitwa, można patrzeć w przyszłość ze spokojem. Dudzie nie powinno też tej modlitwy zabraknąć jak już zostanie Prezydentem, w sumie wtedy będzie jej potrzebował cały czas. I to od niej przecież, będą zależeć dalsze zmiany na lepsze. Dziękuję.

wszystkie komentarze >