107,6 FM

Duda przed Komorowskim

Według najnowszego sondażu Millward Brown przeprowadzonego na zlecenie Faktów TVN i TVN24 to kandydat PiS ma większe szanse na zwycięstwo.

44 procent ankietowanych chciałoby głosować na Andrzeja Dudę - wynika z opublikowanego przez TVN sondażu. Na Bronisława Komorowskiego - 4 procent mniej.

Im dłużej trwa kampania przed drugą turą, tym przewaga kandydata PiS zdaje się rosnąć. Jednak sztab Dudy nie może zasypiać gruszek w popiele, ponieważ 16 procent ankietowanych zadeklarowało, że wciąż nie wie, na kogo odda swój głos.

Kampania trwa. Wczoraj obaj konkurenci w dalszym ciągu zabiegali o głosy tych niezdecydowanych. Andrzej Duda obiecywał zająć się takimi kwestiami jak poprawa poziomu życia Polaków i zatrzymanie emigracji zarobkowej. Sztab Komorowskiego zaprezentował nowy spot i hasło: "Komorowski - prezydent naszej wolności". W kampanię włączyła się także pozostająca do tej pory na uboczu rodzina Bronisława Komorowskiego. Dzieci urzędującego prezydenta nagrały własny spot, na którym widać, jak córka Komorowskiego wita się z widzami z kartki... ale reszta ją prędko poprawia.

Więcej o tym spocie:

Czyje zabiegi o poparcie okażą się skuteczniejsze? Dowiemy się już 24 maja.

Pewnie nas nie znacie...
Pewnie nas nie znacie

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama