107,6 FM

Kopacz ogłasza decyzje personalne

Poseł PO i szef gabinetu politycznego premier Ewy Kopacz Marcin Kierwiński będzie szefem sztabu PO w wyborach parlamentarnych, a b. minister sportu Joanna Mucha (PO) zostanie rzecznikiem sztabu - poinformowała w poniedziałek Kopacz.

Premier powiedziała też, że rzecznikiem rządu będzie poseł Cezary Tomczyk, który zastąpi Małgorzatę Kidawę-Błońską, jeśli ta zostanie wybrana na marszałka Sejmu.

"Pan Cezary Tomczyk już od jutra będzie przynajmniej towarzyszył pani minister Kidawie i mnie przy publicznych wystąpieniach, więc będziecie mogli państwo go przetestować" - powiedziała Kopacz przed spotkaniem z klubem Platformy Obywatelskiej.

« 1 »
  • Magda
    23.06.2015 09:09
    "[...]przetestować" - wychodzi niewiarygodna buta i arogancja Pani Premier. Co za przedmiotowe traktowanie swoich najbliższych współpracowników. Szanowna Pani, testuje się np. samochód, robota kuchennego, pralkę... nigdy człowieka!!! Obecna nowomowa jest dla mnie nie do zaakceptowania!
    doceń 2

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama