107,6 FM

Nowe logo episkopatu

Konferencja Episkopatu Polski ma nowe logo. Znacznie prostsze. Jak się Wam podoba?

Poprzednie logo służyło Konferencji Episkopatu Polski od wielu lat. Zawierało w sobie symbol pastorału, wizerunek Matki Bożej, krzyż oraz flagę.

- W nowym logo w centrum jest krzyż. To oznacza, że w centrum swojej posługi biskupi stawiają krzyż i Jezusa Chrystusa - podkreśla rzecznik episkopatu, ks. Paweł Rytel-Andrianik.

Logo zbudowane jest także wokół symbolicznej litery P.

- To pastorał w kształcie litery, czyli jednocześnie oznacza Polskę - dodaje rzecznik, zapowiadając że wkrótce zmieni się również wygląd stron internetowych Konferencji Episkopatu Polski.

Nowe logo episkopatu   Stare logo episkopatu - Będzie w nich znacznie więcej obrazów, dzięki czemu będzie łatwiejsza w odbiorze i atrakcyjna wizualnie.Korzystaliśmy z doświadczeń stolicy apostolskiej, bo im więcej obrazu tym mocniejszy przekaz. Strona lepiej będzie dostosowana również do przeglądania na smartfonach i tabletach - zapowiada ks. Paweł Rytel-Andrianik.

Strona episkopat.pl ma być również zintegrowana z telewizją internetową diecezji warszawsko-praskiej Salve, która wczoraj miała swoją premierę.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama