107,6 FM

Ojciec Pio też przyjdzie

Jesteś zaproszony na zabawę w "IV Noc Świętych" w Katowicach.

Wstęp wolny, pod warunkiem wcześniejszego zapisania się przez specjalny formularz. A zapisać się trzeba m.in. dlatego, że na salę tej nocy (z 31 października na 1 listopada) ma wjechać catering.

W programie "IV Nocy Świętych" są Eucharystia, modlitwa i bal. - Obowiązkowe są stroje balowo-uświęcone! - mówią organizatorzy.

O co chodzi? Otóż trzeba się przebrać za wybranego świętego. Po to także jest formularz do zapisywania się - żeby żaden święty się nie powtórzył.

W chwili publikacji tego tekstu „zajętych” było 74 świętych - m.in. Joanna d'Arc, ojciec Pio, Hiacynta z Fatimy, a nawet Anioł „z Chóru Anielskiego”.

Ojciec Pio też przyjdzie   Przemysław Kucharczak /Foto Gość Szczególnie zaproszona jest młodzież - ale nie tylko. Młodzi mogą zabrać na zabawę całą rodzinę.

- To świetna alternatywa dla wszystkich imprez związanych z Halloween. Chcemy, żeby młodzież pięknie bawiła się bez alkoholu, jednocześnie uświadamiając sobie, ilu jest naszych patronów - mówi studentka Monika Krajewska, jedna z organizatorek balu.

"IV Noc Świętych", której mottem są słowa Jezusa: "W domu Ojca mego jest mieszkań wiele" zacznie się 31 października o 18.30, od Mszy św. w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Katowicach.

Nocną zabawę poprowadzi zespół "Trio z Rio".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama