Nie będzie Dnia Ojca, by nie urazić dziecka dwóch lesbijek

dodane 19.03.2016 19:13

KAI |

Kuriozalna sytuacja w jednym z włoskich miast.

Nie będzie Dnia Ojca, by nie urazić dziecka dwóch lesbijek   Jakub Szymczuk /Foto Gość Tzw. tolerancja nieraz prowadzi do absurdów

W Dzień Ojca, obchodzony we Włoszech w uroczystość św. Jozefa, dyrekcja jednego z przedszkoli Mediolanu zrobiła maluchom i ich rodzicom niezbyt miły prezent. Otóż postanowiono, że tym razem święta tatusiów nie będzie się obchodzić i przedszkolaki nie będą dla nich rysować tradycyjnych laurek. Kierownictwo placówki znajdującej się w mediolańskiej dzielnicy Isola podjęło taką decyzję, aby nie urazić „tęczowych rodzin”. Jak się okazuje, swoje dziecko przyprowadzają tam również dwie lesbijki, których przedszkolanki nie chciały urazić obchodami Dnia Taty.

Miejscowe kuratorium oświadczyło oburzonym rodzicom, że „wybór sposobu świętowania Dnia Ojca i Dnia Matki pozostawiony jest rozwadze wychowawców, którzy organizują proces dydaktyczno-wychowawczy na podstawie wrażliwości swojej i dzieci”.

Taka odpowiedź nie może dziwić, ponieważ już wcześniej władze Mediolanu, w ramach zwalczania dyskryminacji, usunęły ze swoich dyrektyw szkolnych słowa „matka” i „ojciec”, zastępując je terminami „rodzic nr 1” i „rodzic nr 2”. Przedszkolanki z dzielnicy Isola postanowiły, że w tym roku tematem rysunków na Dzień Ojca będzie „pochodzenie różnych grup etnicznych”.

„To nie jest to samo – mówi jeden z ojców. – Nie rozumiem, dlaczego eliminuje się zwyczaj, który jest konkretnym wyrazem uczuć i pozostaje na zawsze w pamięci”.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ADOPCJA DLA HOMOSEKSUALISTÓW, HOMOSEKSUALIZM, HOMOSEKSUALIŚCI, MEDIOLAN

Przeczytaj komentarze | 13 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 0 Trembicki 16.06.2016 12:35
Niezalogowany użytkownik Dziecko 2 lesbijek wg. praw biologii też ma swego ojca.Ideologia ,,gender" atakuje i Italię.Pod latarnią też bywa ciemno.
Plusów: 0 mocher 16.06.2016 00:51
Niezalogowany użytkownik a jak 2 lesbijki moga miec dziecko
Plusów: 1 gotfael 15.06.2016 19:12
Niezalogowany użytkownik To nie ma znaczenia, bo celem nie jest równość i brak dyskryminacji tylko wymazanie ze świadomości dzieci tradycyjnego modelu rodziny oraz zanegowanie naturalnego porzadku rzeczy, aby ludzie nie czuli więzi emocjonalnych spajających pokolenia. Społeczeństwem bez tożsamości łatwo się manipuluje. Chodzi o marksizm kulturowy i rewolucję komunistyczną, która stworzy bezwolną zsowietyzowaną masę.
Plusów: 0 gotfael 15.06.2016 19:06
Niezalogowany użytkownik Rozumiem, że nie rozumie. Gdyby ludzie rozumieli, jaki jest prawdziwy powód takiego działania, krew lałaby się na ulicach.

wszystkie komentarze >