107,6 FM

Kukiz ostro odpowiada Petru

"Z takimi jak pan w żadne koalicje w życiu nie wchodziłem, nie wchodzę i wchodzić nie zamierzam. Chyba, że..."

Paweł Kukiz ostro odpowiedział Ryszardowi Petru na jego żądanie, by lider Ruchu KUKIZ'15 zdeklarował jasno czy jest w opozycji do PiS czy gra z partią rządzącą. Lider nowoczesnej zasugerował na antenie TOK FM, że posłowie Kukiza są nieformalna koalicją Prawa i Sprawiedliwości.

Kukiz swoja odpowiedź opublikował na jednym z portali społecznościowych:

KUKIZ'15 to opozycja, panie Petru. Opozycja KONSTRUKTYWNA. To nie opcja koryciarzy i histeryków, którzy utracili władzę i boją się, że poniosą konsekwencje za niezliczoną liczbę zaniedbań i nadużyć, a opcja, której zadaniem jest służba Ojczyźnie.
Kukiz'15 to opcja, która nigdy nie zwróciłaby się o "bratnią pomoc" po to, by móc dzięki niej zdobyć władzę.
Mogę nie zgadzać się z polityką gospodarczą PiS, ale w sprawach takich jak zapewnienie bezpieczeństwa Obywatelom RP, polityka historyczna, tożsamościowa, patriotyzm - w tych kwestiach jest nam do PiS bardzo blisko.
Ja wiem, że dla pana nie do pojęcia jest, że można Polskę stawiać ponad siebie. Wiem, że pan nigdy tego nie zrozumie. Bo u pana - co widać po pańskiej "polityce" najpierw jest pan, a Polska dla pana tylko po to, by zaspakajać pańskie ego.
Żeby miał pan całkowitą jasność - z takimi jak pan w żadne koalicje w życiu nie wchodziłem, nie wchodzę i wchodzić nie zamierzam. Chyba, że kiedyś pan zrozumie to, o czym piszę.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama