107,6 FM

Nocna re-akcja trwa!

To już kolejna noc modlitwy za ofiary handlu ludźmi, organizowana przez Sieć Bakhita - Inicjatywę do spraw Przeciwdziałania i Pomocy Ofiarom Współczesnych Form Niewolnictwa przy Konferencji Wyższych Przełożonych Żeńskich Zgromadzeń Zakonnych.

- Co jest ich codziennym chlebem? Nędza, katorżnicza praca bez odpoczynku, bez wynagrodzenia, poniżanie, lęk, bezsilność… - zwraca uwagę s. Joanna Lipowska FMM, przewodnicząca Bakhity. - A więc nocna re-akcja TRWA! Stworzyła się już całkiem pokaźna wspólnota. I... nie ustajemy! Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście - dołączcie, zapraszajcie innych, udostępniajcie, przekażcie info... - zachęca franciszkanka.

Modlitwa ma miejsce w każdą pierwszą sobotę miesiąca (dokładnie w noc z piątku na sobotę) o godz. 3.00 w nocy. - Wciąż trwa akcja oszukiwania, sprzedawania, handlowania ludzkim życiem… Niech więc trwa i nasza re-akcja! MOC modlitwy przeciw mocom ciemności! Modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencjach zaprzestania handlu ludźmi, o wybawienie dla ofiar tej zbrodni i nawrócenie dla sprawców cierpienia. Dziękujemy w imieniu tych, którzy nie mogą tego „dziękuję” powiedzieć osobiście - mówi s. Joanna.

Modlitewna inicjatywa rozpoczęła się 8 lutego 2015 r. - w Międzynarodowym Dniu Modlitwy za ofiary handlu ludźmi - i potrwa do 8 lutego 2017.

Więcej o sieci Bakhita na: www.siecbakhita.com; Facebook: https://www.facebook.com/siecbakhita/?fref=nf
Sieć Bakhita jest też partnerem inicjatywy Zbuduj FreeDOM, na rzecz budowy schroniska dla ofiar handlu ludźmi w Kenii: www.zbudujfreedom.pl

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama