107,6 FM

Koszęcin z muzyką i tańcem

XVIII edycja Pikniku Artystycznego "Święto Śląska" już w najbliższy weekend!

W kolejną rocznicę powstania jednego z najbardziej znanych w kraju i na świecie polskich zespołów folklorystycznych na terenie kompleksu pałacowo-parkowego w Koszęcinie przez trzy dni będą odbywały się koncerty i występy znanych artystów oraz samych gospodarzy imprezy.

Od piątku do niedzieli na scenie pojawią się m.in. holenderski zespół De Swingers, kabaret Smile, Lao Che i Kombi. Dwukrotnie wystąpi Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk", który świętuje 63. urodziny oraz zakończenie sezonu artystycznego.

W programie znalazły się też: koncert organowy, spektakl teatralny i widowisko oraz Europejski Konkurs "Rozśpiewany Śląsk, Kilar - Hadyna".

Oprócz tego przewidziano atrakcje dodatkowe - zwiedzanie pałacu, wystawy czy czytanie bajek dla dzieci.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny. Pełny program znajdziesz TUTAJ.

Patronat nad imprezą objął "Gość Niedzielny".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama