Fala wsparcia dla Błaszczykowskiego po niestrzelonym karnym

dodane 01.07.2016 00:03

jdud

zobacz galerię 

Polski Twitter natychmiast zareagował wielkim wsparciem dla Kuby Błaszczykowskiego, którego strzał w serii rzutów karnych obronił portugalski bramkarz. Polska odpadła w ćwierćfinale piłkarskiego Euro we Francji.

Jakub Błaszczykowski   Bartłomiej Zborowski /pap Jakub Błaszczykowski Minister sportu Witold Bańka:

Znana blogerka Kataryna:

Dziennikarz Radia Zet Roman Osica:

Mats Hummels z reprezentacji Niemiec:

I oczywiście aktor Russell Crowe (O, człowieku... Pech. Grałeś świetnie. Bądź dumny. Kochamy, Cię, Kuba. Jesteś bohaterem. Gratulacje dla Portugalii.):

Chrystusowcy:

 

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| EURO 2016

Przeczytaj komentarze | 39 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 2 JAWA25 05.07.2016 11:51
nadal nie widzę związku
a jak kibice coś demolują (vide: https://www.google.pl/search?q=kibice+co%C5%9B+demoluj%C4%85 ) to też przejaw pozytywnych emocji?
Plusów: 1 Gość 03.07.2016 13:33
Niezalogowany użytkownik Kapłan? i Misjonarz? - no to pokazałeś kim naprawdę jesteś - jesteś niestety małym człowiekiem przemawia przez Ciebie tylko zawiść.
Plusów: 0 Gość 02.07.2016 10:52
Niezalogowany użytkownik Hmm ... jakby nie bylo dobrze napisane ...
Plusów: 0 wojowniknajprzedniejszy 02.07.2016 06:15
Niezalogowany użytkownik
Drogi Robercie, Krycha, Kuba i inni …
Żeby chcieć, to trzeba przede wszystkim umieć. Najlepiej poobwieszać się zegarkami za 50 tyś euro czy tam złotych. Futrach, ala zniewieściały chłopczyk i najnowszych garniturkach. O brykach nie wspomnę. Ja też chciałem kiedyś biegać szybciej 100, ale stanąłem na 10.5 i ani rusz.
A to co napisałem do Kuby i Adasia…
Drogi Kubo,
Mówisz, że nie strzeliłeś źle. Bramkarz poszedł w ciemno i obronił strzał. Mówisz jeszcze i to, że zawsze strzelasz w ten róg. Zatem, nie dziw się, że bramkarz to obronił. Sam grając w klubie, byłem wykonawcą rzutów karnych i miałem opracowanych kilka schematów. Powinieneś chyba wiedzieć o tym, że jeden sposób, jedna wersja, nie jest wystarczająca. Czyja zatem wina? Czy to jest poziom reprezentacyjny? Najłatwiej powiedzieć słowami największego ignoranta komentującego mecze, który dla ciekawości dodam, nigdy nie zaznajomił się z przepisami gry w piłkę nożną, Dariusza Szpakowskiego, i powiedzieć „Nic się nie stało”. A to wszystko tylko po to, aby znów pojechać sobie na kolejne zawody. Turysta-komentator. „Biorę to na klatę”. Raczej opracuj kilka wariantów wykonywania rzutów karnych. Były reprezentant Polski w piłce nożnej, wykonawca rzutów karnych.

To dla ciebie Adamie też przesłanie. Zamiast partii, golfa, baseniku, kolejnej filiżanki kawy, tzw. odstresowania się, opracuj z piłkarzami, dla każdego z nich, kilka wariantów wykonywania rzutów karnych.

Karne to nie żadne szczęście i loteria, ale umiejętności… Michale Pazdan…

Robercie, nie zabrakło wam szczęścia, ale umiejętności … z jedną wersja strzelania karnego, nie wychodzi się na mecz IV ligi… okręgowej …

Przygoda jak to zwykle bywa zakończyła się w typowo słowiański sposób … wielcy przegrani … mogli być wygrani … ale do tego trzeba być przygotowanym …

Polska na Euro 2016. Łatwo być z pokonanymi. Lepiej byłoby ze zwycięzcami. Lepiej, wygodniej, łatwiej współczuć, aniżeli wygrać. Łatwiej być przegranym, aniżeli zwycięzcą.

Jesteś przegranym, wszyscy ci współczują. Mogłeś być zwycięzcą i nikt by o tym nie wiedział. Co wybierasz? Polska na Euro 2016.

Były reprezentant Polski w piłce nożnej, wykonawca rzutów karnych. Obecnie od 27 lat kapłan misjonarz…

wszystkie komentarze >