Nawałka: Olbrzymi niedosyt, ale...

dodane 01.07.2016 00:44

PAP |

zobacz galerię 

Po ćwierćfinale piłkarskich mistrzostw Europy Polska - Portugalia (1:1, karne 3-5) na antenie TVP 1 selekcjoner Polski Adam Nawałka powiedział:

Nawałka: Olbrzymi niedosyt, ale...   Roger Gor / CC 3.0 Adam Nawałka

"Myślę, że dostarczyliśmy kibicom naprawdę bardzo dużo radości. Piłka nożna znowu odzyskała swoje miejsce w sercach fanów, to fantastyczne. Po meczu trudno o takie mądre podsumowania, przyjdzie czas na dokładną analizę. Cały czas bardzo analitycznie podchodzimy do tego, co dzieje się zarówno podczas meczów, jak i na treningach, i na pewno wyciągniemy właściwe wnioski.

- W szatni wśród piłkarzy jest olbrzymi niedosyt. Natomiast my musimy już myśleć, co będzie dalej, wykorzystać to doświadczenie, jakie zawodnicy zyskali w tym turnieju. Myślę, że jest to olbrzymi kapitał. Ale wiadomo, że trzeba to przeżyć, jest trochę smutku, ale z pewnością za chwilę będzie coraz więcej radości.

- Na razie jeszcze żyjemy meczem. Zbyt dużo jeszcze jest emocji, żeby rozmawiać o przyszłości mojej posady".
 

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| FUTBOL, ME2016, NAWAŁKA, PAP, PIŁKA NOŻNA, POLSKA, PORTUGALIA, TRENER

Przeczytaj komentarze | 4 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 0 Gość Fiko 02.07.2016 00:25
Niezalogowany użytkownik co niektórzy komentujący to lepiej by zrobili, gdyby kupili sobie metr gumy i strzelili w łeb!!! z dedykacją dla "wojownika"
Plusów: 2 Jan76 01.07.2016 21:12
Dla mnie forma piłkarzy oraz poziom gry 10x lepszy niże 4 lata temu.
To czy ktoś sobie pije kawę a ktoś inny ma ulubiony róg w który strzela jest dla mnie naprawdę mało ważne.
Jak jesteś taki mocny i też bierzesz na klatę do nagraj ten swój komentarz póść na yt ze swoim imieniem i nazwiskiem- jak Kuba.
Plusów: 2 wojowniknajprzedniejszy 01.07.2016 09:08
Niezalogowany użytkownik Drogi Kubo, Drogi Adamie,
Mówisz, że nie strzeliłeś źle. Bramkarz poszedł w ciemno i obronił strzał. Mówisz jeszcze i to, że zawsze strzelasz w ten róg. Zatem, nie dziw się, że bramkarz to obronił. Sam grając w klubie, byłem wykonawcą rzutów karnych i miałem opracowanych kilka schematów. Powinieneś chyba wiedzieć o tym, że jeden sposób, jedna wersja, nie jest wystarczająca. Czyja zatem wina? Czy to jest poziom reprezentacyjny? Najłatwiej powiedzieć słowami największego ignoranta komentującego mecze, który dla ciekawości dodam, nigdy nie zaznajomił się z przepisami gry w piłkę nożną, Dariusza Szpakowskiego, i powiedzieć „Nic się nie stało”. A to wszystko tylko po to, aby znów pojechać sobie na kolejne zawody. Turysta-komentator. „Biorę to na klatę”. Raczej opracuj kilka wariantów wykonywania rzutów karnych.
To dla ciebie Adamie też przesłanie. Zamiast partii, golfa, baseniku, kolejnej filiżanki kawy, tzw. odstresowania się, opracuj z piłkarzami, dla każdego z nich, kilka wariantów wykonywania rzutów karnych.
Były reprezentant Polski w piłce nożnej, wykonawca rzutów karnych.
Plusów: 3 NOWOTNY 01.07.2016 09:08
Niezalogowany użytkownik Ale my nie chcemy innego trenera.

wszystkie komentarze >