Błaszczykowski: Biorę to na klatę

dodane 01.07.2016 08:13

jdud /sport.tvp.pl

zobacz galerię 

Jakub Błaszczykowski, którego niestrzelony karny zdecydował o odpadnięciu Polski z piłkarskiego Euro, miał wewnętrzną moc, by po tym wszystkim stanąć przed kamerami.

Błaszczykowski: Biorę to na klatę   Sławek / CC-SA 2.0 Jakub Błaszczykowski

- Ciężko mi coś powiedzieć. Trzeba czasu, by to zrozumieć i wyczyścić głowę. Ale cóż, muszę to wszystko wziąć na klatę. Zdaję sobie sprawę, że takie jest życie - powiedział Kuba w TVP.

- Biorę to na klatę. Mogę tylko powiedzieć, że naprawdę przykro mi z tego powodu i zdaje sobie sprawę, jak duża szansa była przed nami - dodał.

- Bramkarz poszedł w ciemno i wyczuł. Nie widziałem powtórek, ale nie wydaje mi się, że strzeliłem źle - ocenił, choć przyznał, że zawsze strzela w ten róg.

- Będę dalej walczył. W moim życiu zbyt wiele razy leżałem na ziemi, żeby nie wiedzieć, że najważniejszą rzeczą jest to, żeby dalej walczyć - podkreślił.

Jego zdaniem, polska drużyna na tych mistrzostwach zyskała szacunek rywali, bo była trudnym przeciwnikiem do ogrania. - Odpadliśmy, nie ponosząc porażki (w regulaminowym czasie i dogrywkach - przyp. jdud) - zauważył. Stwierdził że w takim momencie trudno mówić o świetlanej przyszłości tego zespołu, ale zebrane we Francji doświadczenia będą procentować w przyszłości.

- Wierzę w tę drużynę, tak jak wierzy cały sztab i zawodnicy - podsumował Jakub Błaszczykowski.

«« | « | 1 | » | »»
Przeczytaj komentarze | 38 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 1 Agent 02.07.2016 09:03
Niezalogowany użytkownik Kuba - wielki szacun!
Dzieki!
Plusów: 3 Film 01.07.2016 17:27
Niezalogowany użytkownik Zobaczcie, strzał Kuby powinien być powtórzony: https://www.youtube.com/watch?v=xJSsl3trb6I
Plusów: 2 Maluczki 01.07.2016 16:17
Niezalogowany użytkownik Panie Jakubie!
Jest Pan tylko człowiekiem. Pan był najlepszy z całej drużyny.
Poza tym Portugalczycy tez chcieli wygrać.
Gratuluję wygranej.
Plusów: 2 Szczera 01.07.2016 16:08
Niezalogowany użytkownik Kubo! W każdym calu Twoja gra była grą dojrzałego, profesjonalnego piłkarza i mężczyzny, który wie, co robi. Jak już strzelałeś karnego to tak pomyślałam, że może dla Twojej pokory będzie lepiej, jak Bóg da Ci raz strzelić nie w ten róg. I tak się stało, na pewno nie "za karę" i nie dlatego, że czegokolwiek Ci brakuje jako piłkarzowi i jako człowiekowi. Cała Polska Cię wspiera! Głowa do góry!!!

wszystkie komentarze >