Apel o modlitwę o prawe sumienia

dodane 02.10.2016 19:20

KAI |

Tygodnik "Idziemy" zaprasza wiernych do wzięcia udziału w modlitwie o prawe sumienia i światło Ducha Świętego dla wszystkich decydujących w Polsce o prawnej ochronie życia ludzkiego, od poczęcia do naturalnej śmierci. W poniedziałek, 3 października o godz. 12.00, w polskich kościołach zostaną odprawione Msze św. w tej intencji.

- Zapraszamy do jak najliczniejszego udziału w tej modlitwie. Zachęcamy do przybycia w białych strojach - apelują inicjatorzy.

Abp Henryk Hoser odprawi w tej intencji Mszę św. w katedrze św. Floriana na warszawskiej Pradze. W archikatedrze łódzkiej koncelebrze przewodniczył będzie abp Marek Jędraszewski, a w sanktuarium na Jasnej Górze modlitwę poprowadzi abp Wacław Depo.

«« | « | 1 | » | »»
Przeczytaj komentarze | 6 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 2 Gość 03.10.2016 20:06
Niezalogowany użytkownik Kiedy patrzę na tę i czy inne feministyczne DEMONstracje to ze smutkiem stwierdzam że prawdziwe jest powiedzenie ze "gdzie diabeł nie może tam kobietę pośle" Szkoda ze takie feministki psują oblicze reszty pięknych kobiet. Mamy wiele świętych kobiet na czele z Maryją.. dlaczego tak jest ze jest tyle zapalczywej i nieracjonalnej nienawiści do dzieci nienarodzonych.
Plusów: 1 Magda 03.10.2016 14:09
Niezalogowany użytkownik Bo wiedza nie zawsze idzie w parze z mądrością. Mądrość to dar Boży i wielka łaska. Dziękuję za ten wpis:o)
Plusów: 4 Darek 03.10.2016 12:47
Niezalogowany użytkownik Zresztą jak ma być równouprawnienie, to także dorosłych ludzi, niechcianych, chorych (tu wpisać powody) usypiać. To czasy niesamowitego zamętu. Żyję na wsi, wśród ludzi normalnych z dziada pradziada. I czasem jak spotkam człowieka postępowego to nie mogę wyjść z zadziwienia, że wszystko ma inaczej "poukładane" w głowie.
Plusów: 6 Darek 03.10.2016 12:37
Niezalogowany użytkownik Bez przerwy to samo. Jak czegoś nie widać to tego nie ma. To dzieci do pewnego wieku mają tak, że jak się zakryje zabawkę np. kartką papieru tak, że dziecko przestaje widzieć zabawkę, to ono uważa, że jej nie ma. Niektórzy dorośli to duże dzieci. Bawią się w mamę i tatę choć wcale nie chcą mieć dzieci bo chcą się jeszcze bawić. Jak z tej zabawy coś się chce urodzić to twierdzą, że tam nic takiego nie ma, tylko zlepek tkanek. A jakby co to lepiej uśmiercić niż żeby miało cierpieć dziecko albo jego mama. Ze zwierzętami tak się robi. Może weterynarz powinien się tym zajmować - znaczy usypianiem dzieci, tak na zawsze.

wszystkie komentarze >

Reklama