Ogromna skuteczność akcji popierającej Prof. Smyczyńskiego

dodane 17.01.2017 16:11

Ordo Iuris

Kilka dni po uruchomieniu przez Instytut Ordo Iuris petycji popierającej Prof. Smyczyńskiego oraz po opublikowaniu oświadczenia Profesora, Wydawnictwo CH Beck publikuje oświadczenie, w którym dystansuje się od treści swego poprzedniego stanowiska.

Ogromna skuteczność akcji popierającej Prof. Smyczyńskiego   Henryk Przondziono /Foto Gość

Na początku stycznia wydawnictwo CH BECK, pod wpływem nacisków środowisk LGBT, zapowiedziało weryfikację treści dotyczących małżeństwa w podręczniku „Prawo rodzinne i opiekuńcze", którego autorem jest uznany autorytet środowiska prawniczego, wybitny naukowiec Profesor Tadeusz Smyczyński.  Petycję w obronie Profesora, wyrażającą dezaprobatę dla postawy Wydawnictwa, podpisało w ciągu zaledwie kilku dni ponad 15 tysięcy osób, mimo dwóch ataków hakerskich przeprowadzonych na portal maszwplyw.pl.

W opinii ekspertów Ordo Iuris, duże zainteresowanie mediów, ale też ogromny odzew społeczny zainicjowaną przez Instytut petycją, pokazuje że obrona rodziny rozumianej jako związek kobiety i mężczyzny to dla Polaków kwestia fundamentalna, w obronie której są gotowi na stanowcze zaangażowanie. Co równie istotne, mimo prowadzonej od wielu lat kampanii środowisk kwestionujących poświadczoną w treści Konstytucji RP tożsamość małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny, negacjonizm środowisk LGBT nie znajduje w polskim społeczeństwie uznania. 

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| DYSKRYMINACJA CHRZEŚCIJAN, GENDER

Przeczytaj komentarze | 6 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 0 Gość 18.01.2017 10:02
Niezalogowany użytkownik Nie rozumiem: przecież policzył tym samym sposobem którym wychodzi że na pis głosowało 19% społeczeństwa.
Plusów: 1 Gość 18.01.2017 07:59
Niezalogowany użytkownik velario@ Ty ciągle masz jakieś problemy, to je rozwiąż.
Plusów: 0 Gość 17.01.2017 22:30
Niezalogowany użytkownik Gosciu, nie ośmieszaj się takimi obliczeniami ! To, ze umiesz pisać, nie znaczy, że musisz. Najpierw przeczytaj, potem postaraj się zrozumieć, potem pomyśl zanim sie skompromitujesz.
Plusów: 4 karpik 17.01.2017 20:53
skoro jest oświadczenie, to znaczy, że wystarczyło, pewnie nie chcieli ryzykować bojkotem wydawnictwa

wszystkie komentarze >