107,6 FM

Martyna Wojciechowska zatrzymana w Pakistanie

Martyna Wojciechowska poinformowała w czwartek, że kilka dni temu podczas realizacji kolejnego odcinka programu "Kobieta na krańcu świata" wraz z ekipą została zatrzymana przez pakistański wywiad wojskowy. Obecnie przebywa w Islamabadzie, stolicy Pakistanu.

"Początek był rewelacyjny. Spotkałam tu wspaniałych, serdecznych i gościnnych ludzi. Potem zaczęły się problemy..." - napisała Wojciechowska na Facebooku o nagrywaniu swego programu podróżniczego w Pakistanie.

Ekipę programu zatrzymano niedaleko granicy z Afganistanem, a sprzęt siłą skonfiskowano.

"W północno-zachodniej części Pakistanu, niedaleko granicy z Afganistanem, gdzie realizowaliśmy kolejny odcinek programu +Kobieta na krańcu świata+, zostaliśmy zatrzymani przez wywiad wojskowy (Inter-Services Intelligence). Siłą skonfiskowano nam sprzęt i uniemożliwiono pracę. Kolejne dni spędziliśmy w areszcie domowym pod stałą kontrolą policji i wojska" - poinformowała Wojciechowska.

Obecnie dziennikarka wraz z ekipą przebywa w Islamabadzie. "W końcu, po niemal dobie podróży przez góry pod eskortą, dotarliśmy do Islamabadu. Kamer nadal nie odzyskaliśmy, ale trzymajcie proszę kciuki za szczęśliwy powrót do domu całej naszej ekipy. M." - czytamy na profilu facebookowym Wojciechowskiej.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama