Nowa odsłona strony www Światowych Dni Młodzieży

dodane 01.08.2017 11:30

KAI |

panama2019.pa - strona internetowa Komitetu Organizacyjnego ŚDM Panama 2019 od dziś funkcjonuje w nowej odsłonie. Bieżące informacje dotyczące przygotowań do spotkania młodych dostępne są w 5 oficjalnych językach spotkania: hiszpańskim, angielskim, włoskim, portugalskim i francuskim.

Nowa odsłona strony www Światowych Dni Młodzieży   panama2019.p Fragment nowej strony ŚDM w Panamie

Komitet Organizacyjny ŚDM Panama 2019 zaprasza do śledzenia bieżących informacji dotyczących przygotowań do spotkania młodych za pośrednictwem mediów społecznościowych i rozbudowanej wersji strony internetowej panama2019.pa 

Strona www funkcjonująca w 5 oficjalnych językach spotkania (hiszpańskim, angielskim, włoskim, portugalskim i francuskim) zawiera bieżące informacje dot. stanu przygotowań, osób zaangażowanych w organizację ŚDM, a także sugestie dotyczące duchowych przygotowań do spotkania. Wzorem poprzednich edycji ŚDM, najprawdopodobniej to na tej stronie znajdzie się również formularz rejestracyjny dla uczestników ŚDM oraz wiadomości związane z rekrutacją wolontariuszy.

Informacje dot. przygotowań polskich grup, projektu Bilet dla Brata oraz duchowych przygotowań w polskich diecezjach można znaleźć na stronie Krajowego Biura Organizacyjnego ŚDM kierunekpanama.pl

Główne wydarzenia 34. ŚDM Panama 2019 odbędą się w dniach 22-27 stycznia 2019 r. pod hasłem "Oto Ja służebnica Pańska, niech Mi się stanie według twego słowa!” (Łk 1,38). Zgodnie z tradycją spotkań młodych, uczestnicy z całego świata gromadzą się wspólnie podczas pięciu głównych uroczystości: Mszy św. na otwarcie, ceremonii powitania papieża, Drogi Krzyżowej, czuwania z Ojcem Świętym i niedzielnej Mszy św. Posłania wieńczącej spotkanie.

Dni w Diecezjach, które poprzedzą spotkanie w stolicy kraju, odbędą się od 17 do 21 stycznia 2019 na terenie Panamy, Kostaryki i Nikaragui.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ŚDM PANAMA, ŚDM PANAMA 2019

Przeczytaj komentarze | 1 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 0 http://netpoint.systems 02.08.2017 09:10
Niezalogowany użytkownik Moim zdaniem troche slaby pomysl tworzyc strone na nowej domenie pod kazde wydarzenie bo marnuje sie potem caly potencjal reklamy no chyba ze domene sie przekierowuje w inne miejsce ale to troche bez sensu, lepiej tego typu wydarzenia wyodrebniac na podstronach istniejacego serwisu tak zeby pracowaly na jego "prestiz" w wyszukiwarce.

wszystkie komentarze >

Sponsorowane

AutoCZESCIonline24.pl