107,6 FM

W "Skale" - dla rodziców i nauczycieli

Bielskie przedszkole "Ziarenko" i szkoła podstawowa "Skała", zapraszają na pierwszą w tym roku konferencję z cyklu "Wychowywać i uczyć".

Dyrekcja i nauczyciele przedszkola oraz szkoły, zapraszają na pierwszą w tym roku konferencję z cyklu: "Wychowywać i uczyć".

Wykład na temat: "Praca w domu i troska o osoby. O niedocenianych obowiązkach domowych mamy i taty", wygłosi Katarzyna Szymala - koordynator ds. wychowania, absolwentka filologii polskiej na UJ. Od kilku lat zajmuje się praktyką tutoringu rodzinnego w szkole "Strumienie". Doświadczenie w zakresie edukacji zróżnicowanej zbierała m.in. w Stanach Zjednoczonych. Hiszpanii i Włoszech.

Konferencja odbędzie się w piątek 29 września  o godz.18.00 w szkole podstawowej "Skała" w Bielsku-Białej przy ul. Młodzieżowej 7 (parking obok kliniki stomatologicznej).

Spotkanie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych.

Rodzice, którzy przyjdą z dziećmi mogą liczyć na opiekę nad nimi, po uprzednim zgłoszeniu: ziarenko@ziarenko.edu.pl - opłata - 15 zł.

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama