107,6 FM

Pytania o życie w Bytomiu

Inwazja ankieterów. W Bytomiu można ich spotkać praktycznie wszędzie. Pytają o jakość życia.

Pytania o życie w Bytomiu   Ulice Bytomia Barbara Hobzda /Radio eM Badania w Bytomiu prowadzają dwie wyłonione w przetargu firmy: EU-CONSULT i UTILA. Ankiety to kolejny element projektu pilotażowego, finansowanego przez Ministerstwo Rozwoju.

Osoby przepytujące bytomian spotkamy na ulicach, w sklepach, firmach, placówkach Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie i Powiatowego Urzędu Pracy. O co zapytają? Wyjaśnia Katarzyna Nylec, rzecznik Urzędu Miasta w Bytomiu.


Na tym nie koniec. Ankieterzy zapytają też przedsiębiorców, czy widzą dla siebie w Bytomiu szanse na rozwój i czy planują tu inwestycje. Jeśli nie, to co musiałoby się stać, żeby zainteresowali się Bytomiem, jako polem do inwestycji?

Radio eM przeprowadziło swoje badania. Czy Pan/Pani poleca Bytom jako miasto do zamieszkania? Nasza reporterka Barbara Hobzda pytała o to przechodniów.

 

Państwo są zaskoczeni? Bytom ostatnio nie ma dobrej sławy... tymczasem nie wszyscy mieszkańcy mają negatywne opinie na temat miasta. Ankiety zlecone przez miasto potrwają do połowy października, potem posłużą do debaty publicznej.

 

 

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama