Dla rodziców, którzy utracili dziecko...

dodane 10.10.2017 09:19

Urszula Rogólska

Wszyscy rodzice dotknięci stratą swojego dziecka są zaproszeni do wspólnotowej modlitwy w niedzielę 15 października do kościoła św Józefa na bielskim osiedlu Złote Łany.

Dla rodziców, którzy utracili dziecko...   Urszula Rogólska /Foto Gość Dzień Dziecka Utraconego obchodzony jest co roku 15 października

Czym jest bezkres bólu rodziców po śmierci córeczki czy syna, wiedzą tylko ci, którzy musieli się zmierzyć z takim dramatem... To właśnie z myślą o nich, ich dzieciach i wszystkich, którzy chcieliby ich wesprzeć swoją modlitwą, zrodził się pomysł corocznych spotkań w bielskim kościele św. Józefa na osiedlu Złote Łany (przy ul.Tuwima 62), w międzynarodowym Dniu Dziecka Utraconego - 15 października. Podobnie będzie i w tym roku.

Spotkanie w najbliższą niedzielę rozpocznie się modlitwą różańcową za rodziców po stracie o godzinie 17.15, a po nabożeństwie o 18.00 będzie sprawowana Msza św.w intencji osieroconych rodziców i dzieci zmarłych po narodzeniu.

W czasie modlitwy prowadzący pragną wymienić imiona zmarłych dzieci, pozostających w sercach i pamięci ich rodziców. Imiona dzieci można przesłać smsem na numer 501 347 919.

Po Mszy św. będzie można nabyć najnowszą książkę bielskiego Wydawnictwa Inspiracje, związaną z tematyką spotkania: "Poronienie. Ukoić ból".

Do udziału w spotkaniu są zaproszeni wszyscy, a szczególnie rodzice dzieci, które odeszły przed narodzeniem; których dzieci zmarły w trakcie porodu, a także rodzice dzieci starszych, które odeszły w wyniku choroby bądź nieszczęśliwego wypadku.

 

 

 

 

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| BIELSKO-BIAŁA, BIELSKO-BIAŁA ZŁOTE ŁANY, DIECEZJA BIELSKO-ŻYWIECKA, DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO, MODLITWA, RÓŻANIEC, ZŁOTE ŁANY, ŚWIATOWY DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO

Dodaj swój komentarz »

Uwaga! Komentarze do tej dyskusji mogą być dodawane wyłącznie przez osoby zalogowane. Zapraszamy do się lub zapisania.