107,6 FM

W Sosnowcu odbył się Kongres Mam

Godzenie kariery zawodowej z rolą matki i żony oraz sposoby na biznes dla mam – to główne tematy kongresu.

Kongres Mam w Sosnowcu   Kongres Mam w Sosnowcu
Impreza połączona była z Targami Pracy dla Mam, gdzie matki chcące rozpocząć lub powrócić do aktywności zawodowej mogły otrzymać konkretne propozycje pracy. Charakter spotkania przedsiębiorczych mam przedstawia Elżbieta Kownacka, organizator.

Porady z zakresu psychologii, mody, przedsiębiorczości, poruszania się w środowisku internetowym oraz wskazówki, jak założyć własną firmę – wszystko to można było znaleźć na Kongresie Mam.

– Warto poszukać wsparcia i porozmawiać z bliskimi nam ludźmi, pytając ich, gdzie widzieliby nas na rynku pracy – przekonuje Dominika Hajda-Biernacka, autorka bloga Mamazpomysłem.pl.

Impreza odbywała się w budynku sosnowieckiej Muzy.

Mamy uczyły się przedsiębiorczości   Mamy uczyły się przedsiębiorczości

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
  • Justyna
    11.10.2017 18:39
    Elu, dziękujemy za wczorajsze spotkanie. Myślę, że nawet część dla przedsiębiorców przyda się każdej, szczególnie szkolenie Pani Natali, która pruszyła bardzo ważne aspekty przydatne w każdym zawodzie i na każdym stanowisku :-)
    Pozdrawiam Justyna Żuchowska-Lichoń
    doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama